Dzienny raport zakażeń – 3.02.2021

W środowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 6 802 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 586 nowych przypadki zakażenia. W Polsce 137 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 284 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 17 (zakażenia) i 0 (zgony)
powiat kaliski 3 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 5 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 4 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 15 (zakażenia) i 1 (zgony)

Powiat ostrowski:

Liczba zakażonych: 23
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 1,420000


Liczba przypadków śmiertelnych: 3:

choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 3

Liczba osób objętych kwarantanną 453
Liczba wykonanych testów: 116
Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 24

POLECANE NEWSY

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nie z głównego nurtu
1 rok temu

Covid leczenie i szczepienie od kuchni we Francji.
https://youtu.be/PwzZ9CQMP54

Randy
1 rok temu

A kiedy premiera oficjalna COV21 ?
Czy coś przeoczyłem ?
Czy jeszcze jednak nie było ?
Rok szajby minął, i teraz kolejny. Obłęd nie ma innych chorób wszytko wyprał COVID.
2020 rok wirusa. 2021 rok szczepionek. Ludzie brną w to dalej. Dziś spotkałem pod DINO prawdziwego Covidiana. Koleś miał dwie maski zamaskowany na maxa. Rękawiczki lateksy. Jak wysiadłem z auta i udałem się po koszych przechodząc koło niego gość zaczął spieprzać jak szalony. Po chwili się zorientowałem ocb nie miałem kagańca na gębie. O dziwo nie miałem go ani razu i żyję.
Żeby uspokoić tych co zaraz mnie pojadą, to wielu znajomych już było chorych. Żona też przechorowała. A ja z ciekawości zrobiłem test na przeciwciała i co były. Wiec ciul wie kto co i jak i kiedy. Ot taka straszna choroba. Dziś lekarz rodzinny (puszczając mi oko) skarżył się mi , że rok temu o tej porze miał już ze 200 na grypę pod skrzydłami a dziś tylko COVID.

Lekarz Wirusolog
1 rok temu

Wirus nieustannie mutuje i tworzy nowe szczepy. Strategia globalnego szczepienia to katastroficzny globalny błąd. Jednak tonący brzytwy się chwyta. To nie jest wirus jak dotychczas znane jest inny. Uodpornił się już na szczepionki i stworzył szczepy odporne. Można go porównać do inteligentnego w cudzysłowie. Jedyny sposób na wygranie walki z wirusem to restrykcje. Dokładnie jedynym sposobem jest zamknięcie wszystkich lotnisk na świecie i uziemienie samolotów. Samoloty są akceleratorem wirusa który czyni go super skalarnym . Wirus dzięki samolotom ma nieograniczony dostęp do DNA różnych ras ludzi oraz zwierząt. Mutuje dowolnie i uodparnia się na szczepionki. Przenosi się bezobjawowo na pasażerach samolotów. Będzie robił to stale gdyż został tak zaprojektowany i zaprogramowany. Wirusa może zatrzymać tylko brak cywilnego transportu lotniczego przez najbliższych wiele lat obecnie jakieś 10. Dlaczego tyle bo to wypadkową ilości zainfekowanych ludzi i zwierząt na globie. Wirusa nie usuną szczepionki a nawet leki. Jedyny sposób to brak akceleracji równy braku samolotów i transportu pasażerów. Nawet zaszczepieni ludzie są pasażerami transportującym i na sobie wirusa bezobjawowo zainfekowani lub przenoszący na przedmiotach osobistych

doktor
1 rok temu

Z DDM dziś zostało Oficjalnie DM. Okazuje się że dezynfekcja nic nie daje. Tak więc tylko dystansik i maseczki. Nawet testy na wirusa zaczynają robić już z odbytu.
hahha

Radosław
1 rok temu

nie ma co wirus jest w odwrocie

adam
1 rok temu

robicie tylko medialny szum i nic więcej ,,,,,,,,,,,,,,,,,,…………

Mały ZMB
1 rok temu

Kogo powinniśmy się bać? Covida, który zabił ponad 37 tyś obywateli. Czy rządu Morawieckiego przez którego działania uśmiercono około 80 tyś rodaków, chorych na inne choroby niż covid, którym ograniczono dostęp do szpitali? Rozporządzenia rządu doprowadziły do śmierci już dodatkowo ponad 80 tyś obywateli, ponad 2 razy więcej niż zabił covid. Polacy powinni wziąć szczepionkę przeciw największemu zagrożeniu życia to jest rządu Morawieckiego i jego poplecznikow z POPIS.

do mecenas
1 rok temu

Dotknęło i żyję. jak i wielu moich znajomych i krewnych. Wszyscy mamy się BDB.

mecenas
1 rok temu

Oby Ciebie to nie dotknęło.

EDEK R
1 rok temu

KŁAMCY !!!!

11
0
Napisz co o tym sądziszx