Zmarł podopieczny z DPS po szczepionce. Rzekomo to nie jej wina

Mężczyzna zmarł krótko po podaniu szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. 71-letni mężczyzna był podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Marszałkach w powiecie ostrzeszowskim. Przedstawiciele DPS tłumaczą, że śmierć nie ma związku ze szczepionką. Czy na pewno?
Do zaszczepienia mężczyzny doszło 18 stycznia o godz. 18. Już na drugi dzień około godz. 14 mężczyzna zmarł. Każdy chętny jest kwalifikowany przez lekarza, obecnego przy podawaniu szczepionki. Najczęściej przeprowadza on krótki wywiad z osobą. Rzadko kiedy bada. W tym przypadku lekarz pomimo schorowania pensjonariusza DPS-u stwierdził, że nadaje się do podania szczepionki, która jak wiadomo w wielu przypadkach powoduje wzrost temperatury do 39 stopni Celsjusza i bóle mięśni, stawów czy głowy.
Katarzyna Kulok, dyrektor tamtejszego DPS, przekonuje, że co prawda 71-letni mężczyzna po szczepieniu czuł się dobrze, ale niestety zmarł. Lekarz stwierdzający zgon na podstawie zewnętrznych oględzin stwierdził, że nie było żadnych reakcji poszczepiennych. Ich zdaniem to nieszczęśliwy zbieg okoliczności.
O śmierci poinformowano odpowiednie służby.
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przeszczep
3 lat temu

Do Betty. Ludzie masowo umierają po wypiciu wody. Jedni szybciej drudzy latami. Osoby które z jakiś względów nawdychają się wody umierają prawie natychmiast. Spójrz na listę nekrologów i wymień kogokolwiek kto przed śmiercią nie spożył wody. Ze szczepionkami będzie podobnie.

Do Leszek
3 lat temu

To leć Leszek,leć po szczepionki a nie pisz na forum ,bo czas tracisz a szczepionki już jadą. Już na granicy w Kudowie są .

Leszek
3 lat temu

Na 1milion osób zaszczepionych 3 miały wstrząs anafilaktyczny to mniej niż po ukąszeniu osy

Do Betty
3 lat temu

Betty takie rzeczy piszą celowo.to się nazywa trolling,aby wykazać że przeciwnicy szczepień to osoby niedouczone.Pewne jest jedno.Ci ,ktorzy szczepionki przyjmują, są albo nieswiadomi ,niedouczeni,albo niespełna rozumu

24
0
Napisz co o tym sądziszx