Zmarł podopieczny z DPS po szczepionce. Rzekomo to nie jej wina

Mężczyzna zmarł krótko po podaniu szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. 71-letni mężczyzna był podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Marszałkach w powiecie ostrzeszowskim. Przedstawiciele DPS tłumaczą, że śmierć nie ma związku ze szczepionką. Czy na pewno?
Do zaszczepienia mężczyzny doszło 18 stycznia o godz. 18. Już na drugi dzień około godz. 14 mężczyzna zmarł. Każdy chętny jest kwalifikowany przez lekarza, obecnego przy podawaniu szczepionki. Najczęściej przeprowadza on krótki wywiad z osobą. Rzadko kiedy bada. W tym przypadku lekarz pomimo schorowania pensjonariusza DPS-u stwierdził, że nadaje się do podania szczepionki, która jak wiadomo w wielu przypadkach powoduje wzrost temperatury do 39 stopni Celsjusza i bóle mięśni, stawów czy głowy.
Katarzyna Kulok, dyrektor tamtejszego DPS, przekonuje, że co prawda 71-letni mężczyzna po szczepieniu czuł się dobrze, ale niestety zmarł. Lekarz stwierdzający zgon na podstawie zewnętrznych oględzin stwierdził, że nie było żadnych reakcji poszczepiennych. Ich zdaniem to nieszczęśliwy zbieg okoliczności.
O śmierci poinformowano odpowiednie służby.
CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przeszczep
1 rok temu

Do Betty. Ludzie masowo umierają po wypiciu wody. Jedni szybciej drudzy latami. Osoby które z jakiś względów nawdychają się wody umierają prawie natychmiast. Spójrz na listę nekrologów i wymień kogokolwiek kto przed śmiercią nie spożył wody. Ze szczepionkami będzie podobnie.

Do Leszek
1 rok temu

To leć Leszek,leć po szczepionki a nie pisz na forum ,bo czas tracisz a szczepionki już jadą. Już na granicy w Kudowie są .

Leszek
1 rok temu

Na 1milion osób zaszczepionych 3 miały wstrząs anafilaktyczny to mniej niż po ukąszeniu osy

Do Betty
1 rok temu

Betty takie rzeczy piszą celowo.to się nazywa trolling,aby wykazać że przeciwnicy szczepień to osoby niedouczone.Pewne jest jedno.Ci ,ktorzy szczepionki przyjmują, są albo nieswiadomi ,niedouczeni,albo niespełna rozumu

Betty
1 rok temu

Monotlenek diwodoru.. dobre.. można nakrecać …. ha ha ha od kiedy woda zabija .Dawajcie się dale wkręcać i ośmieszać.Czas wrócić do szkoły i uważać na chemii.

Tom
1 rok temu

Na logiczne ze do błędu sie nie przyznają hahaha zanim zaaplikowali mu sloty strzal mial sie dziadek dobrze ….hehe i kto tu kogo robi w h…..

Alicja
1 rok temu

,,Szczepionka” Pfizera była testowana na 20.000 ZDROWYCH ludzi w wieku 21-52 lata przez 3 miesiące. Seniorzy biorą więc w eksperymencie medycznym…

Przeszczep
1 rok temu

Ludzie obudźcie się. Szczepionki to jeszcze nic. Na całym świecie umierają miliony ludzi po użyciu DHMO. Niech ktoś powstrzyma to szaleństwo. Monotlenek diwodoru normalnie ma zabijać powoli ale kiedy jest wdychany śmierć następuje prawie natychmiast. Gdzie jest WHO?

Paweł
1 rok temu

Początek roku 2020:

  • oby jak najszybciej powstała szczepionka, żeby wszystko wróciło do normalności

Początek roku 2021:

  • ta szczepionka powstała za szybko! Nie zaszczepię się, nie ufam im… Robią na nas eksperymenty!

Serio? logika zwala z nóg…

Jula
1 rok temu

Moja mama też zmarła w DPS. Nie miała szczepionki. Przebywała tam kilka lat i to była bardzo dobra opieka. Ludzie umierają z różnych powodów, nie tylko od szczepionek. Takie zabiegi okoliczności będą się zdarzały, to są starsi bardzo schorowani ludzie. Nie róbmy paniki.

24
0
Napisz co o tym sądziszx