OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

“Jesus Christ Security” zbiera na busa

“W ciągu 6 lat udało nam się wypracować współpracę z wieloma dostawcami żywności oraz środków czystości. Mamy mnóstwo rzeczy, którymi możemy podzielić się z potrzebującymi. Dzisiejszym problemem jest odbiór i dostawa tych artykułów. Chcemy kupić dostawcze auto, które jak najlepiej pomoże nam zrealizować nasze cele charytatywne.” – informuje Fundacja Jesus Christ Security.

“Jesteśmy oddziałem Fundacji Jesus Christ Security, która zajmuje się pomocą tym, którzy jej potrzebują. Działamy w Ostrowie Wielkopolskim i funkcjonujemy pod nazwę NAKARMIENI. Jesteśmy organizacją non-profit, działamy z potrzeby naszych serc.

Regularnie staramy się wydawać żywność, odzież, zabawki, urządzenia AGD, oraz wszelkie inne artykuły, jakie otrzymujemy od naszych darczyńców. Udzielamy także wsparcia w innej postaci, m.in.: pomoc w załatwieniu różnych spraw urzędowych, wsparcie duchowe, organizowanie terapii dla osób uzależnionych . Pomoc naszej Fundacji wiąże się z kosztami, takimi jak czynsz, rachunki za energię czy koszty remontowe, to cieszymy się, że możemy docierać do coraz większej ilości osób z naszą pomocą.

Wsparcie materialne to tylko jeden z wielu obszarów działalności naszej Fundacji. Regularnie wspieramy różne inicjatywy, instytucje oraz konkretne osoby w Ostrowie Wielkopolskim, a także w innych miastach Polski. Regularnie dostarczamy produkty spożywcze do szkół podstawowych, Domu Pomocy, Aresztu Śledczego, Domu Ochrony Poczętego Życia w Odolanowie i innych placówek. Odwiedzamy także Zakłady Karne w Krzywańcu i Grudziądzu, przy których funkcjonują Domy Matki i Dziecka dla osadzonych w więzieniu matek z małymi dziećmi. Przekazujemy im dary i wspieramy rozmową.

W ramach naszej działalności organizujemy spotkania dla naszych podopiecznych, z których najważniejsze to Wieczerza Wigilijna, organizowana co roku w dzień Wigilii Bożego Narodzenia. W tym roku będzie to już siódme takie spotkanie, na które zawsze zapraszamy wszystkie osoby samotne, potrzebujące, bezdomne, oraz wszystkich tych, którzy spędziliby ten wieczór w samotności. Od zeszłego roku również organizujemy Śniadanie Wielkanocne tak jak to przypada . Nie pytamy o powody, nie spisujemy, nie osądzamy – po prosty zapraszamy na ciepłe posiłki, słodki poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd i radosne spędzenie tego wieczoru i południa w rodzinnej atmosferze.


Dlaczego zbieramy na samochód dostawczy? Od 6 lat Fundacja Nakarmieni pomogła już tysiącom osób. Dzieciom, kobietom, mężczyznom. Potrzebującym. Materialnie oraz wsparciem, rozmową, obecnością. Od okolicznościowym akcji (jak np. Wigilia dla samotnych) do codziennego wsparcia konkretnych podopiecznych.

Udało się Fundacji Nakarmieni otworzyć drzwi w wielu miejscach. Dziś bywa tak, że otrzymują telefon, że mogą otrzymać odzież, jedzenie, środki chemiczne, ale nie mają jak po to pojechać, ponieważ małe auto, które mają, nie pozwala im na moce przerobowe. A możliwości jest coraz więcej! Nie wspominając już o tym, jak wiele jest miejsc, gdzie można zawieść te produkty dla potrzebujących.

Dajmy im to narzędzie, aby mogli działać JESZCZE WIĘCEJ DOBRA. Bo oni już to robili, robią i będą robić. Ale z naszą pomocą, z daleka, chociaż taką, symboliczną, wpłacając jakąś kwotę, dowolną – możemy dać im narzędzie, dzięki któremu więcej rzeczy, w szybszym czasie, trafi do jeszcze większej liczby potrzebujących.

W imieniu, w sumie nie Fundacji Nakarmieni, a tych potrzebujących, którzy czekają na naszą pośrednią pomoc, w postaci rąk Fundacji Nakarmi: DZIĘKUJĘ.

Damian, syn Włodka.”

https://zrzutka.pl/34wpmd

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chodnik
1 miesiąc temu

Fałszywce i tyle w temacie , samoluby…

Taka prawda
1 miesiąc temu

A spławik wielce nawrócony co co tydzień żebrze o cichą kolektę a te jego przydupaśniki rzekomo nawrócone nie chcą mu płacić hehe Żałosny jest ten filozof z Krotoszyna…

OSW
1 miesiąc temu

Do roboty wszystkie nygusy i pozery, a takich w Ostrowie nie brakuje, pracy jest pełno, tylko trzeba przede wszystkim chcieć pracować, wymagane zwykłe chęci i nic więcej, a nie tylko ciągle daj, daj, daj i wyciąganie łapy do innych.

Mariusz. Ukrainka uratowała mi życie...
1 miesiąc temu

Żeby nie ukrainka to bym był starym zbrzydłym samotnym kawalerem do dzisiaj…

Splawski
1 miesiąc temu

Włodek to zyzol.

Gida
1 miesiąc temu

Łysy jest fałszywy…

do Cecylii
1 miesiąc temu

Masz rację, to skandal. Żeby nie rozdawali świeżego, prosto z piekarni chleba i najnowszych ciuchów? Kto dziś chodzi w niemodnych rzeczach? Nigdy więcej tam nie chodź, na 100% mają rzeczy używane i żywność nie najświeższą. Nie chodź, kupuj w sklepach.

Foto nr 2
1 miesiąc temu

Fajny facet ten po prawej 🙂

Kasia
1 miesiąc temu

Do S Line: masz na zdjęciu nr 4, ul. Wolności 34/8

Zorientowany
1 miesiąc temu

Ten łysy bezinteresownie tego nie prowadzi , załatwia sobie wszystko za darmo , na cały miesiąc lodówkę pełną jedzenia , środki czystości , kosmetyki , buty itp. A co wy myślicie? On ma z tego kasę i różne ulgi podatkowe. Cwana bestia z niego.

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x