OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uszkodziła kilka aut. Zwariowała?

W sobotę około godz. 23 przy ulicy Ogrodowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do sporego aktu wandalizmu. Uszkodzono co najmniej 3 zaparkowane auta. Dzięki świadkowi zdarzenia udało się ująć kobietę, która postanowiła pourywać samochodowe lusterka. Teraz odpowie za zniszczenie mienia.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OSW
10 miesięcy temu

Droższych fur nie uszkodziła bo jej strach nie pozwolił i tyle w temacie, takiej pozostaje tylko trzepnąć z liścia na ogarnięcie i do spania, a nie bije kobiet ogólnie.

OSW
10 miesięcy temu

Była po prostu zła i bardzo sfrustrowana, że na Ostrowskim pośmiewisku dziewuch była taka mała frekwencja, z tej bezsilności i złości to zrobiła.

podobny zupelnie do nikogo
10 miesięcy temu

do psychiatryka babofon

Ogi
10 miesięcy temu

Do miętusek
Ja jestem zainteresowany. To nie była zemsta tylko wyladowanie agresji na przypadkowych autach.

Kazik
10 miesięcy temu

Patologia jakich mało! Do poprawczaka z dziewuchą!

Widz
10 miesięcy temu

To nie pierwszy raz kiedy są robione szkody materialne w tej okolicy. Wszystkich pokrzywdzonych namawiam do zgłoszenia sie na komisariat,może będzie to życiowa lekcja dla NIEJ.

Seba
10 miesięcy temu

Do js.

Problemy to mają ćpuny, a ona będzie miała wyrok. Jak ci coś dolega to idziesz do lekarza. Jak się ma problemy psychiczne to się trzeba leczyć. A jak się chce ktoś wyżyć to niech weźmie sobie łopatę i może rowy idzie przekopywać. Powinni jej taka karę przykleić, że następnym razem ruszy mózgownicą. Myślenie nie boli. Pozdrawiam

Pieniążki się skończyły
10 miesięcy temu

Grażyna była nie dopita i dostała szału.

M43
10 miesięcy temu

To może zapytajcie się tych poszkodowanych,którym ta pani uszkodziła samochody,czy oni też tak będą wyrozumiali? Czy raczej będą żądać odszkodowania i ukarania?
Bo w końcu co mnie obchodzi czy ktoś ma jakieś problemy (psychiczne)? Dla mnie jest ważne że poniosłem szkodę (stratę finansową). 🙁

js
10 miesięcy temu

Oceniacie nie znając jej ani jej problemów. Kto zna przyczyny takiego postępowania tej pani. Nie robi tego chyba z nudów, a raczej ma jakieś problemy i zamiast się nad nią patwić może by trzeba pomóc?

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x