OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Uszkodziła kilka aut. Zwariowała?

Uszkodziła kilka aut. Zwariowała?

W sobotę około godz. 23 przy ulicy Ogrodowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do sporego aktu wandalizmu. Uszkodzono co najmniej 3 zaparkowane auta. Dzięki świadkowi zdarzenia udało się ująć kobietę, która postanowiła pourywać samochodowe lusterka. Teraz odpowie za zniszczenie mienia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
21 komentarzy
OSW
5 lat temu

Droższych fur nie uszkodziła bo jej strach nie pozwolił i tyle w temacie, takiej pozostaje tylko trzepnąć z liścia na ogarnięcie i do spania, a nie bije kobiet ogólnie.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
×