Nie okiełznał auta z tylnym napędem

Dziś w Topoli Małej kierowca BMW nie okiełznał samochodu z tylnym napędem. Na prostym odcinku drogi stracił nad nim panowanie, uderzył w bramę, a następnie zsunął się do rowu.

Kierowcy nic się nie stało. Na miejsce wezwano policjantów, którzy przeprowadzili czynności związane z kolizją.

POLECANE NEWSY

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sms
1 rok temu

Myślałem że tym z Gorzenka zajął już się wymiar sprawiedliwości. Wszak wyczyny jego stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia swojego i innych.

Rychu
1 rok temu

Mały z Górzenka też ma Ciągle maszynę narowistą, dzwoni ze 4 razy na rok, jak by tak jedną poduszkę z pod pupy wyjąć i zbliżyć się nóżką do pedału sprzęgła?! Tylko z widocznością był by pewnie znów problem 😪😪😪

OSW
1 rok temu

Przeczytałem tylko tytuł artykuły, nie musiałem oglądać żadnych zdjęć ani czytać dalej, reszty byłem prawie, że pewny na 99.9 %, czyli 25 letnie BMW . . .
Serio na tą markę, bynajmniej na 20 – 25 letnie złomy tej marki powinny być jakieś specjalne uprawnienia dodatkowo do prawo jazdy, albo zwyżka OC + 1000 % i po sprawie.

MICHAŁ N.
1 rok temu

Gdyby miał okazję poćwiczyć pod staram Tesco może nie byłoby tego zdarzenia 😉.

Xxx
1 rok temu

A ja pytam gdzie są drogowcy piaskarki nie widziałem jeszcze ani jednej to za co my płacimy w Ostrowie boczne ulice nie odśnieżanie za Odolanów racice też

js
1 rok temu

Po co ten szalony atak. Wypadki się zdarzają. Nieważne jakie auto i kto nim kieruje. Oczywiście najlepiej osądzać po jednym zdjęciu i jednym zdaniu na ten temat. Skąd w Was tyle nienawiści.

Andrzej
1 rok temu

Podejrzewam ze na letnich oponach potem takie efekty są

Gosia
1 rok temu

A czy to nie pani jechała tym autem

Zenek Martyniuk
1 rok temu

a to nie znów ten as z Górzenka ?

Spór rozwiązany
1 rok temu

BMW = Bryka Miejsko Wiejska

31
0
Napisz co o tym sądziszx