Stworzył trasy do nart biegowych pod Ostrowem

Bogusław Wawrzyniak z Gorzyc Wielkich, to znana postać w świecie sportu. Na co dzień wuefista, ale często można go spotkać na górskich szlakach, na narciarskich trasach biegowych czy w lodowatej wodzie. Gorzyczanin korzystając z uroków zimy postanowił stworzyć trasy biegowe dla narciarzy.

Dzięki tej inicjatywie nie trzeba jechać do odległych o 250 kilometrów Jakuszyc. Stworzył 10 kilometrów tras. Bogusław znany jest z otwartości, dlatego zaprosił do siebie młodych piłkarzy Ostrovii.

Młodzicy przybyli do Gorzyc o godzinie 10. Termometr wskazywał -14 stopni Celsjusza. „Boguś” załatwił sprzęt dla amatorów narciarstwa biegowego i zaczęło się. Była świetna zabawa. Gdy chwycili bakcyla, nie chcieli zjeżdżać z tras.

CZYTAJ  Pacjent podpalił łóżko. Powód szokuje

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz
1 rok temu

Witam. Czy są aktualnie jakieś trasy zrobione na narty biegowe?

Pracownik
1 rok temu

Super facet, a Pani Lubojańska z 11 nie dość że pracownicy musieli opisać dorobek jej pracy z 5 lat do przedłożenia w Kuratorium to zafundowała swoim pracoewnikom w dniu babci szkolenie do 20.30,Wszak liczy sie tylko praca

B J
1 rok temu

Pod koniec lat siedemdziesiątych razem z Bogusiem jeździliśmy na zawody lekkoatletyczne , było to w szkole podstawowej ,to były czasy,Crosy w Ostrzeszowie ,serdecznie pozdrawiam i następnych dobrych pomysłów.

Cb jfj
1 rok temu

A co na to osoby co jeżdżą na kładach i Moto crossach , co rozjeżdżają ścieżki i dukty w lasach robią hałas niszczą ekosystem i straszą zwierzęta a policja im nic nie robi taki jeden czy dwóch to nawet pochodzi z Gorzyc

Daniel
1 rok temu

No i zajefajnie 🙂

Do Marian
1 rok temu

Prawdziwy z ciebie Marian, i do tego Paździoch. W dupsku źle jak młodzież na powietrzu się hartuje. Jak masz cykora to zacznij myśleć i wyłącz TV albo zejdź do piwnicy i zamilcz. Dla Pana Bogusława szacun i trzymam kciuki.

Marek Jurasik
1 rok temu

Super nauczyciel z czasów mojej szkoły średniej Zst zap
Pozdrawiam Bogusia😊

Aż żal że mróz odpuścił
1 rok temu

Wszyscy wiemy jakie typki zostają nauczycielami ale Pan Bogusław łamie tę zasadę. Świetny gość!

ostrow
1 rok temu

Do „marian” – Ty to jednak g.#^%#..pi jesteś…

Janek
1 rok temu

Miałem z Panem Bogusiem wf w sp.7, jest to najlepszy nauczyciel WF-u z jakim miałem do czynienia, jest to człowiek z powołania, świecący dobrym przykładem

16
0
Napisz co o tym sądziszx