OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wjechał w przystanek na Paderewskiego i uciekł (aktualizacja)

Najwyraźniej cywilnej odwagi zabrakło kierowcy auta, które w nocy z soboty na niedzielę wjechało w wiatę przystankową przy ulicy Paderewskiego. Nieznany jeszcze sprawca uciekł z miejsca kolizji. Czy bardziej wystraszył się wizji mandatu w przedziale 250-500 zł, 6 punktów karnych czy może utraty do 20% zniżek ubezpieczenia OC?

Strażacy otaśmowali wiatę, a policjanci prowadzą postępowanie zmierzające do ustalenia danych kierowcy.

Aktualizacja:

Napisała do nas kobieta, która była świadkiem zdarzenia.

Kierowca który wjechał w przystanek autobusowy jechał ulica strzelecka od strony galeri i na małym rondzie skręcił w prawo w Paderewskiego około godziny 22:30 czarny większy samochód, po wyjeździe z ronda od razu mnie wyprzedzał i wpadł w poślizg uderzył w przystanek i odjechał, niestety było ciemno i nie pamietam numerów rejestracyjnych.

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
1 miesiąc temu

Do “Do obywatela na lodzie” – Drażliwiec z Ciebie 😉

Uczciwy człowiek
1 miesiąc temu

Ale on Ty debilu sobie uszkodził auto… Widać że jesteś ciepłą klucha i starzy cię utrzymują cwelu życia nie znasz autobusowy bidusie popychaczu !!!

Last edited 1 miesiąc temu by Uczciwy człowiek
podobny zupelnie do nikogo
1 miesiąc temu

to mial wiecej szczescia niz rozumu 2 raz moze mu sie to nieudac!

@[email protected] człowiek
1 miesiąc temu

Gdyby tobie wjechał w płot i ty byś poniósł koszty naprawy, chciał byś tak. Właściwie piszę pod złym adresem. Tak podchodzą ludzie klienci MOPS. W życiu do niczego nie doszli. Zazdroszczą tym co się dorobili. Cieszą się że ktoś popsuł mienie nas wszystkich.

Konfident
1 miesiąc temu

To był Buda ten gangster Ostrowa

Jo
1 miesiąc temu

Spoko, spoko już go namierzyli….

Do obywatela na lodzie
1 miesiąc temu

Do “No Respect”. W czym widzisz problem? Jeżdżą po nieaktywnym parkingu, bawią się i nie stwarzają zagrożenia na drogach. Takie jazdy również uczą kontroli nad pojazdem. Żal Ci dupe ściska? Założę się, że w życiu Ci nie wyszło i wszystko wokół Ci przeszkadza. Zwykły gamoń z Ciebie i tyle. 🙂 buziaczki, trzymaj się w ciepełku. Mimo wszystko życzę Ci żeby cokolwiek oprócz porannej kupy Ci w życiu wyszło. Może wtedy nie będą Ci przeszkadzały te “gwiazdy na lodzie” i świat wokół Ciebie, chociaż i tak mniemam, że po prostu masz taki wkredny charakter. Nie pozdrawiam 👍

Last edited 1 miesiąc temu by Do obywatela na lodzie
Do Dominik
1 miesiąc temu

Największy wypadek to jest to że tacy jak ty powinni przebywać w izolacji bo tracą poczucie rzeczywistości. Pokaż mi kraj gdzie można niszczyć mienie bez konsekwencji, zobacz np. we Francji co robią z “żółtymi kamizelkami”, nawet mediom już nie wolno tego filmować. Zresztą nie ma tu czego tłumaczyć, i tak twój umysł tego nie ogarnie.

NO RESPECT
1 miesiąc temu

Może jeden z tych amatorów kręcenia kółek pod byłym Tesco na Strzeleckiej? Gwiazdy tańczą na lodzie…

Obywatel osw
1 miesiąc temu

Zlapac i niech placi.ciekawe jak by potrącił kogos

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x