Wjechał w przystanek na Paderewskiego i uciekł (aktualizacja)

Najwyraźniej cywilnej odwagi zabrakło kierowcy auta, które w nocy z soboty na niedzielę wjechało w wiatę przystankową przy ulicy Paderewskiego. Nieznany jeszcze sprawca uciekł z miejsca kolizji. Czy bardziej wystraszył się wizji mandatu w przedziale 250-500 zł, 6 punktów karnych czy może utraty do 20% zniżek ubezpieczenia OC?

Strażacy otaśmowali wiatę, a policjanci prowadzą postępowanie zmierzające do ustalenia danych kierowcy.

Aktualizacja:

Napisała do nas kobieta, która była świadkiem zdarzenia.

Kierowca który wjechał w przystanek autobusowy jechał ulica strzelecka od strony galeri i na małym rondzie skręcił w prawo w Paderewskiego około godziny 22:30 czarny większy samochód, po wyjeździe z ronda od razu mnie wyprzedzał i wpadł w poślizg uderzył w przystanek i odjechał, niestety było ciemno i nie pamietam numerów rejestracyjnych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zasłabła w trakcie jazdy (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
@Cwaniak@Uczciwy człowiek
3 lat temu

Gdyby tobie wjechał w płot i ty byś poniósł koszty naprawy, chciał byś tak. Właściwie piszę pod złym adresem. Tak podchodzą ludzie klienci MOPS. W życiu do niczego nie doszli. Zazdroszczą tym co się dorobili. Cieszą się że ktoś popsuł mienie nas wszystkich.

Konfident
3 lat temu

To był Buda ten gangster Ostrowa

Jo
3 lat temu

Spoko, spoko już go namierzyli….

Do obywatela na lodzie
3 lat temu

Do „No Respect”. W czym widzisz problem? Jeżdżą po nieaktywnym parkingu, bawią się i nie stwarzają zagrożenia na drogach. Takie jazdy również uczą kontroli nad pojazdem. Żal Ci dupe ściska? Założę się, że w życiu Ci nie wyszło i wszystko wokół Ci przeszkadza. Zwykły gamoń z Ciebie i tyle. 🙂 buziaczki, trzymaj się w ciepełku. Mimo wszystko życzę Ci żeby cokolwiek oprócz porannej kupy Ci w życiu wyszło. Może wtedy nie będą Ci przeszkadzały te „gwiazdy na lodzie” i świat wokół Ciebie, chociaż i tak mniemam, że po prostu masz taki wkredny charakter. Nie pozdrawiam 👍

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Do obywatela na lodzie
Do Dominik
3 lat temu

Największy wypadek to jest to że tacy jak ty powinni przebywać w izolacji bo tracą poczucie rzeczywistości. Pokaż mi kraj gdzie można niszczyć mienie bez konsekwencji, zobacz np. we Francji co robią z „żółtymi kamizelkami”, nawet mediom już nie wolno tego filmować. Zresztą nie ma tu czego tłumaczyć, i tak twój umysł tego nie ogarnie.

NO RESPECT
3 lat temu

Może jeden z tych amatorów kręcenia kółek pod byłym Tesco na Strzeleckiej? Gwiazdy tańczą na lodzie…

Obywatel osw
3 lat temu

Zlapac i niech placi.ciekawe jak by potrącił kogos

OSW
3 lat temu

Masz rację analfabeto Dominisiu drogi – znieść zupełnie kary, mandaty, najlepiej jeszcze zlikwidować Policję i inne organy, a na koniec otworzyć wszystkie więzienia i wypuścić przestępców, niech każdy robi co chcę, a co tam w końcu ludziom będzie się żyło lepiej . . .
Ty na serio jesteś jakiś ułomny czy tylko tak udajesz to nie pierwszy raz jak wypisujesz jakieś pierdoły i kocopoły, że aż oczy bolą od czytania, weź się chłopie ogarnij w końcu.
PS Na pewno na tym super – hiper postępowym zachodzie Europy po uszkodzeniu mienia publicznego jak przyjeżdża Policja to jeszcze głaszczę sprawcę po główce.

Marcin osw
3 lat temu

Niech dziad płaci za naprawę ze swoich

Cwaniak
3 lat temu

Dziwne by było gdyby stał i czekał. Też bym odjechał

23
0
Napisz co o tym sądziszx