Ciężarówka na torach. Ruch w stronę Łodzi był wstrzymany

Do groźnego incydentu doszło w czwartek rano na ul. Torowej w Kaliszu. Prawdopodobnie na skutek warunków atmosferycznych, na przejeździe kolejowym częściowo utknął zestaw pojazdów z naczepą. Obecna jest policja, która zabezpieczała miejsce zdarzenia.

Jak informuje PKP przejazd kolejowy na szlaku Kalisz-Opatówek w stronę Łodzi był zablokowany. Sytuacja trwała do około godz. 11.

 

 

CZYTAJ  Mikołajkowy autobus

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aśka
1 rok temu

Ciekawa jestem co ten TIR tam robił. Znam tę okolicę i tam w ogóle nie ma warunków do jazdy takim zestawem, czyżby nawigacja tak poprowadziła kierowcę czy pojechał na skróty?

OSW
1 rok temu

oczywiście prawdą jest , że swego czasu do tego kiedyś bardzo szanowanego w społeczeństwie trafiło za dużo osób po prostu z przypadku bo dostali dofinansowanie z urzędu pracy na sfinalizowanie uprawnień , które mało nie kosztują , ale jakby to powiedzieć to jest bardzo specyficzny zawód i na pewno nie dla każdego , a już z pewnością nie każdy się do niego najzwyczajniej w świecie nadaje bo znam kilku kierowców zawodowych z tzw. zamiłowania , którzy lubią swoją pracę i jest to ich swego rodzaju hobby jeśli chodzi o ciężarówki i tą całą otoczkę i przykładają się do tego , nie robią tzw. lipy na drodze , ale znam/znałem paru , którzy wsiedli na taki skład i pojeździli kilka miesięcy max rok i stwierdzili , że to nie dla nich i poszli gdzie indziej szukać pieniędzy w innej pracy i zawodzie , ale wiem jedno – na pewno nie należy generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka bo w każdym „stadzie” znajdzie się tzw. czarna owca , która po prostu zepsuje opinię innym i porządnym kierowcą , nie nawiązuje akurat do tego zdarzenia bo to po prostu zdarzenie losowe , kierowca mógł być doświadczony , ale niestety warunki są jakie są i jakby nie było ślisko to by na spokojnie wyjechał bez szwanku , a tak trochę ślisko bo boczna droga i go (naczepę) pewnie zsunęło , auto zaczęło buksować kołami i już nie wyciągnął składu na twardy grunt . . .
PS pozdro dla prawdziwych kierowców , a takich niestety w dzisiejszych czach ze świeca szukać . . .

F126p
1 rok temu

TIRY NA TORY !!!!!!!!!!!!

sms
1 rok temu

witam, czy w takiej sytuacji można otrzymać mandat? (to sytuacja losowa) jak reaguje na to policja.

Andrzej
1 rok temu

DO JP:
Widać chłopcze nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, prawdopodobnie piszesz tylko po to żeby coś pisać …
Myślisz, że takim zestawem jeździ się jak najkrótszą drogą ?!
Jeśli tak to jesteś w ogromnym błędzie mistrzu kierownicy z 20 letniego golfa czy tam innego audi …
Na przyszłość nie wypowiadaj się o rzeczach, o których nie masz bladego pojęcia, idę o zakład, że przysłowiowego tira widziałeś tylko na ulicy, a najwięcej masz do powiedzenia o jeździe takim pojazdem, zresztą jak 90 % Naszego społeczeństwa, tak jak połowa jest mechanikami i lekarzami i oczywiście wszyscy znają się na wszystkim hah, żal takich ludzi i nic więcej.
Wypadki niestety chodzą po ludziach i nie myli się tylko ten co nic nie robi, dobrze, że skończyło się jak się skończyło, a nie gorzej.

JP
1 rok temu

Typowa tirówa robiła sobie skrót a tu zonk

6
0
Napisz co o tym sądziszx