OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Prezydenci oddali hołd pod tablicą Adamowicza

– Dwa lata temu straciliśmy wspaniałego samorządowca bez reszty oddanego swojemu miastu.  – wyznała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska zginął 14 stycznia 2019 roku po bestialskim ataku podczas finału WOŚP.
– Dziś, wraz z moimi zastępcami, pod tablica pamięci Pawła Adamowicza w naszym mieście, zapaliliśmy dla niego symboliczne światło. Tablicę poświęconą tragicznie zmarłemu samorządowcowi odsłoniliśmy w maju ubiegłego roku na znak, że Ostrów Wielkopolski pamięta. Nie zapomnijmy o Pawle Adamowiczu i jego przesłaniu. Każdego dnia mówmy “nie” nienawiści i dzielmy się dobrem. – dodała Klimek.
 
34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.....
3 miesięcy temu

Czytelnik2 piszesz że siły z pisowskiego podwórka robią wszystko aby ochronić mordercę, to zapytam co zrobiły siły z owsiakowego podwórka żeby ochronić dewelopera na koncercie WOŚP, ***** **

olo
3 miesięcy temu

a tych dwóch eiea raea to kto

czytelnik2
3 miesięcy temu

Siły z pisowskiego podwórka robią wszystko, aby uchronić mordercę sp Adamowicza. Dla nich zabójca jest bohaterem! Zapewne po cichu szykują mu medal !
***** ***

cosa nostra
3 miesięcy temu

tak dobrze złodzieje mają tylko w polsce

Gość
3 miesięcy temu

Jakie życie taka śmierć.

To by tłumaczyło
3 miesięcy temu

Może wspólnie z Beatą mieli jakieś interes i stąd sentyment?

M2
3 miesięcy temu

Zerwać i powiesić Beci w sypialni

McJ
3 miesięcy temu

Śmiechu wart ten cały cyrk.
Zamiast pojechać do Gdańska i zapalić znicz na grobie to się odstawia jakieś żałosne sceny pod tabliczkami. Miał być patos i powaga, a wyszła żenada.

Olek
3 miesięcy temu

Zlego konia obstawila pani prezydent

Elemelek
3 miesięcy temu

Powyżej znajduje się artykuł o Panu Bartosiku, on nie ma swojej tablicy a powinien.
W pełni zgadzam się z wszystkimi krytycznymi opiniami. Wymyślanie sobie bożków którym za życia daleko do ideału. O zmarłych mówi się albo dobrze albo wcale. Tutaj lepiej wcale i niech spoczywa w pokoju.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x