OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 12.01.2021. Górale zapowiadają bunt

We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5 569 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 483 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 93 osoby zmarły z powodu COVID-19 i kolejne 233 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 5 (zakażenia) i 0 (zgony)
powiat kaliski 3 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 6 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 2 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 8 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrowski 11 (zakażenia), 0 (zgony).

Pomimo małej liczby wykazanych zakażeń, Rząd przedłużył obostrzenia do końca stycznia. Przedsiębiorcy z Podhala zamierzają masowo otworzyć biznesy i wywołać rewolucję, pokazując nieposłuszeństwo wobec kolejnych decyzji Rządu, z którymi się nie zgadzają.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fjacek.sajek.7%2Fvideos%2F719901168889924%2F&show_text=false&width=560″ width=”560″ height=”314″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

W innych portalach można już przeczytać o innych biznesach otwieranych wbrew rozporządzeniom, które zdaniem Sądów są niezgodne z konstytucją.

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jacrehj
5 dni temu

Restauratorzy i inne prywatne podmioty działalności uslugowo- produkcyjnej zauważyli, że obce podmioty korporacyne jak holdingi, spółkowe, produkcyjne, pracują w zbirowisku od 100, do 1000 i 3000 osób i nikt im nie przeszkasza. Zadziwiajacym jest, że ani sanepid, ani policja i służby soecjaknej troski nie zauważają, że w tak ogromnych przestrzeniach produkcyjnych obcych podmiotów, nikt nikogo nie zaraża i produkcja idzie na pozionie nadzwyczajn efektywnym jeśli chodzi o produkcję i z niej płynące horrendalne zyski dla rabunkowych przedstawicieli dzięki nieodprowadzaniu należnych Narodowi polskiemu podatków. Widzimy jak postepuje proces depopulaci i likwidacji Polaków. Kradzież rabunkowa Polski i Polakow odbywa się więc bez zakłóceń. Kto z Polakow ma szansę ocalić życie i rozwój edukacyjny, wychowawczy mlodemu pokoleniu Polaków

jacrehj
5 dni temu

Wystarczy, że społeczeństwo nie będzie kontrolowało PiS, w kwestii dziennych nowozakażonych, czy ilości odnotowanych zgonów na COVID-19, to koronawirus natychmiast opuści Polskę. Wystarczy, że w Polsce zaszczepił się poza kolejnością Miller, Janda, Bajor, czy Seweryn, jako nadludzie i to szczepionką, której nikt nie chce, to wirus z miejsca zorientował się, że jest persona non grata, dlatego zwija manatki i udaje się do sąsiednich krajów. Taka jest rzeczywistość. Nie ma sensu szczepić się, robić testów, izolować zakażonych, leczyć osoczem, bo mamy PiS. Inni mogą nam tylko pozazdrościć. Proszę mi tylko wytłumaczyć, bo nie kumam, dlaczego w Polsce mamy 16.000 zgonów tygodniowo, czyli najwięcej od zakończenia II Wojny Światowej? Czy to właśnie nie dlatego, że mamy PiS, gdzie na porządku dziennym podejmuje się złe decyzje, marnotrawi się publiczne pieniądze …, dlatego podawanie szczepionek jest możliwe w przychodniach, ale leczenie oraz operację są dopuszczalne tylko w teleporadzie, czyli wnuczku teleranka, komunistycznego teleranka

JP
6 dni temu

Prawdę powiedziawszy trochę racji mają. Ta epidemia jest dziwna. Jak już ktoś umiera to emeryci – dla państwa to zysk bo nie trzeba płacić im emerytur. Pozatym społeczeństwo jest trzymane za jaja. Kto się zaczyna sprzeciwiać to trach – mandacik sanitarny, dużo wyższy od normalnego. Rządom krajów świata się to podoba. Dodatkowo można się nieźle obłowić na maseczkach, testach, szczepionkach… Marża na szmacie na twarz to chyba kilka tysięcy procent… A jeśli chodzi o gospodarkę to gigantom się polepszyło. Konkurencja w postaci tysięcy małych firm upadła. Zostały molochy których wyceny giełdowe znowu biją rekordy. Ropa najdroższa od miesięcy. Nikt o tym nie wspomina.

Sss
6 dni temu

Hehe. Skomlenie na rząd . Dobra ok. Niech sobie otwierają ale przecież i tak nikt nie przyjedzie bo każdy się boi. Kogo więc wtedy będą winić?

win
6 dni temu

Na Podhalu podczas wojny był największy odsetek mieszkańców którzy podpisali volksliste.Głosowaliśta na budynia i perukarza – to tera mordy w kubeł, nie bulgotać. Wiadomo, górale GORALENVOLK =bastion pisu… Poparcie adriana =70%…to czego teraz kwiczycie jak was w d..ę pis wychuchał???

Jurand
6 dni temu

Wirus byłby w odwrocie jakby teraz były wybory prezydenckie, a tak był w odwrocie w lipcu. Ten rząd jest tak bezczelny że nawet pandemią manipuluje. A prawda jest taka, że jeżeli naprawdę byłoby tak źle to nie byłoby kar za brak maseczki bo każdy by tego pilnował i każdy by się pchał żeby się zaszczepić.

Ciekawy do Ja ?
6 dni temu

Ciekaw jestem, kto mąci w głowie w Anglii i Niemczech i innych krajach, gdzie wprowadzili lockdown.Tam TVP nie ma ?

Ja
6 dni temu

Po komentarzu babci widać co TV PIS robi z umysłami ludzi. To jest niestety rzeczywistość, 2 miliardy na tubę prezesa na darmo nie było zainwestowane. Może teraz coś się ruszy u górali i przejrzą na oczy że nie wszystko mogą z nami robić.

Do Sasza.
6 dni temu

Zgadza się jak by to cokolwiek miało zmienić. Wiadomo, że wirusy były są i będą do końca świata. Ale przez rok tak nastraszyli społeczeństwo, że sporo czeka na to jak na zejście Boga z niebios. A suma sumarum okaże się, że będziemy się już szczepić do końca świata. A tak debile siedzą i myślą którą szczepionkę wybrać. Ciekawe kiedy się obudzą. Zresztą szczepić to się mogą psy dupami. Ale pomijając powyższe. Niech się zaszczepią i odczepią się od tych co ich ten temat nie interesuje. Ja przeczytałem ulotkę Phaizera i uważam, że skoro jest w niej jak byk napisane,że testy do 2023 to w nich udziału nie biorę i tyle. A nie teraz będzie banda idiotów aktorów celebrytów mnie nakłaniać, że mam się szczepić. Powiedział Niedziela wyraźnie darmowa i dobrowolna więc niech się śmieć tego trzyma.

DO babcia
6 dni temu

Babcia zmieni dilera, bo mefedron diler dostarcza babc ch…..wej jakości.
Trzeba być zdrowo pierd..tym twierdząc, że PIS ro najlepsza parta po osiemdziesiątym roku.
prawidłowe twierdzenie to że takich sku…nów jak POPIS to nie mieliśmy w PL od 1939.

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x