OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uwaga na rasistowskie naklejki z żyletkami

Na ulicach Ostrowa od dość dawna pojawiają się rasistowskie symbole. Najczęściej malowane były sprayem na budynkach, śmietnikach i skrzynkach energetycznych. Ponieważ niechciane malunki były zasłaniane przez ponowne pomalowanie powierzchni, sprawcy wandalizmu poszli o krok dalej. Zaczęli przyklejać naklejki z hasłem “White power” – (biała siła – przyp. red.) Trzeba na nie uważać, ponieważ od spodu mają przyklejone żyletki. Każdy kto chciałby je zdrapać, może się boleśnie okaleczyć.

Przyznam, że początkowo lekceważyłem to, ale proszę wierzyć to już się staje naprawdę niefajne i niebezpieczne w naszym mieście. Mianowicie to można napotkać na ulicach Ostrowa. Neonaziści rozklejają takie naklejki z żyletkami pod spodem! Zdrapywałem je, znajomi też. Dziś przeciąłem sobie palec… Proszę by ludzie uważali? Naprawdę czy to kiedyś się skończy?! Nie zanosi się chyba na to u nas w mieście – napisał do nas pan Przemysław.

Podobne historie miały miejsce już w Polsce, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pierwsze sygnały.

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
3 dni temu

Pacynka znowu się ośmieszyłeś, żeby był efekt żyletki trzeba połamać na małe kawałki i umieścić na rogach wlepy, ale jesteś za głupi żeby to zrobić 🤣

Szybki
4 dni temu

Ja nigdy nie zrywam łapami a naklejam na nich swoje więc nie ma stresu, jeśli ktoś nie ma co nalepić proponuję nosić szpachelkę w kieszeni, żal mi tylko wszystkich pracowników spółdzielni mieszkaniowych dozorców itp…

Andrzej
4 dni temu

Nie zwracać uwagi na to i tyle, im o to głównie chodzi – żeby zwrócić na siebie i swoje poglądy uwagę innych …
Akcja – reakcja nic innego, jeszcze jakiś społecznik chodzi i zdrapuje te naklejki hah

Kij bejsbolowy
4 dni temu

Starych skinheadów już dawno nie ma. Nie jeden grzał puche za pobicie cygana itp. Nieopłacalny interes w dzisiejszych czasach.

xD
4 dni temu

murzyn junior niczego sie nie nauczyl i dalej rudzielec szaleje

JT
5 dni temu

SASQUAD. Po mowie miłości i tolerancji wobec drugiego wyrażanej w komentarzach do innych jak i do mnie idzie od razu wyczuć antifę. Naprawdę jest mi przykro że świat cię zawiódł i urodziłeś się białym, a nie Afroamerykaninem. Poza tym przepraszam że wkradły się literówki do blood and honor. Wybaczysz, mam nadzieję prostemu facetowi wszechinteligentna istoto? Chciałem tylko sprostować że tamci mają na fladze swastykę, my mieczyk Chrobrego lub Falangę. Coś tak jakoś słabo sobie przypominam by Naziści mieli takie coś u siebie. Ale mam nadzieję że mnie oświecisz w swej mądrości i pod tym względem. Poza tym jeszcze jedno. Faszyzm- Włochy nie napadły na Polskę w 1939 roku. Hiszpania podczas wojny została neutrana. Nazizm-Niemcy napadają na Polskę poddając nasz kraj ludobójstwu i wynarodowieniu ziem polskich. No chyba że się znowuż mylę i mnie naprostujesz, bo jak napisałeś nie dość że faszysta to jeszcze debil. Pozdrawiam.

JT
5 dni temu

NO RESPEKT. Za moich czasów w latach dziewiędzisiątych istniała tylko wlepka WHITE POWER. Teraz, cóż po ostatnich wydarzeniach w Stanach , które miały miejsce około pół roku do tyłu jak pamiętam. Widocznie coś pękło także w białych i dodali ten wpis. Nie wiem każda akcja wywołuje reakcję. Nie oszukujmy się Lewa strona też święta nie jest. Poza tym od pewnego czasu twierdzę że polityka została wymyślona przez możnych by skłócić motłoch. Może dlatego swoje przekonania mam jakie mam, ale nie skreślam innych ludzi, ponieważ twierdzę że każdy wnosi coś wartościowego dla tego świata może mniej, może więcej. Poza tym trzeba zrozumieć że prawdziwy nacjonalizm dawno przestał chodzić w glanach i flyersie. Pozdrawiam.

JT
5 dni temu

Sasquad cóż za literówki przepraszam.(pisanie w pracy na kolanie). Za mowę miłości i tolerancji też dziękuję. Całkiem metorycznie sfomułowane przez ciebie zdanie jak na antifę przystało. Co do Blood and Honor jak wcześniej napisałem nie mam jak i wielu z nas, nic wspólnego ze sfastyką. Troszkę również proszę się doucz czym jest faszyzm a czym nazizm. Pozdrawiam.

sasquad
5 dni temu

Zróbcie sobie wklejkę “Dumni od urodzenia z upośledzenia” debile

sasquad
5 dni temu

“Blod end Honor” No i od razu widać że mało, że faszysta, to jeszcze analfabeta i debil.

41
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x