OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

19-latek znaleziony na przystanku mieszkał pod Ostrowem

Coraz więcej wiadomo nt. śmierci 19-letniego chłopaka, znalezionego w niedzielny poranek na przystanku przy ul. Gorzyckiej. Michał mieszkał w Gorzycach Wielkich. Wiadomo, że sobotni wieczór spędzał z grupą znajomych. Prokuratura nadal nie otrzymała wyników krwi nastolatka, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie co spożywał kilka godzin przed śmiercią. Nie jest jeszcze znana bezpośrednia przyczyna śmierci, która zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oj, Karolina...
5 miesięcy temu

Inteligentna inaczej…

Do Pani Karoliny
5 miesięcy temu

Proszę Pani dla sprostowania to hoduje się zwierzęta. Każdy rodzic wie jak jego dziecko zachowuje się w domu ale za cholerę nikt nie wie jak zachowuje się wśród znajomych i obcych. Dziwię się znajomym że pozwolili młodemu wyjść w samych spodniach.
Podejrzewam że mieli niezły ubaw z kolegi tylko teraz jest im nie do śmiechu. Będą bronić siebie na wzajem a jak rodzice bardziej zamożni uruchomią niebo i piekło aby dzieciaki nie poszły siedzieć.

Mig
5 miesięcy temu

Do Pani Karoliny wielce inteligentnej .
Nie wiem jaki jest Pani iloraz inteligencji ale swoim komentarzem włożyła Pani wszystkich rodziców do jednego worka. Każdy z nas był lub będzie w takim wieku co ten młody człowiek.
Różnica polega na tym że kiedyś dzieciaki wiele nie miały ale były bardziej ze sobą zżyte nie było smartfonów, komputerów i.t.p. I każda tragedia była przeżywana wśród swoich. Teraz mamy internet, FB i inne i każdy młody człowiek chce się wykazać jednocześnie pokazać całemu światu swoje poczynania. Młodzi ludzie nie są za nic odpowiedzialni. Dlaczego? Dlatego że rodzice robią za nich wszystko i myślą że jak mają trochę więcej pieniędzy to im wszystko wolno.

Xyz
5 miesięcy temu

Do Pani Karoliny
On był pełnoletni więc nie wiem co ma teraz alkohol do rzeczy i to nie koniecznie wina jego matki i nie tylko dzieci którym rodzice nie poświęcają czasu ćpają czasami dzieci z idealnych domów w to wpadają więc polecam zastanowić się nad tamtym komentarzem bo był nie na miejscu moim zdaniem .

Do wziolem ,zaczolem,faack
5 miesięcy temu

Kiedys jak duzo czytalem 30 lat temu moj jesyk był bogatszy i bledow tez sie nie robiło ,nie obrazaj mnie ze jestem analfabetą ,chciałeś zabłysnąć? ,domyślam sie ze w oczy bys mi tego nie powoedział bo gacie bys sie zesrał.jak masz jaja to zostaw maila skontaktuje sie z tobą i powoesz mi to osobiscie

Karolina
5 miesięcy temu

Nie każdy rodzic jest inteligentny i nie każdy potrafi dobrze wychować.Moim zdaniem tacy rodzice co hodują swoje dzieci i nie interesują się młodym człowiekiem,w ogóle nie powinni mieć dzieci. A później mamy tego efekty,chłopak był wrażliwy,nie akceptowany, odrzucany, bo rodzice nerwowi albo coś w tym stylu.Nie sztuką zrobić dzieciaka,sztuką mądrze wychować! Zero miłości,wyrozumiałości,poświęcenia czasu dziecku,a później się rodzice dziwią,że córka/syn ćpa, nadużywa alkoholu itd. Żal chłopaka,szkoda,że mu w porę nikt nie pomógł,psycholog lub psychiatra. Sama jestem po przejściach i wiem,jak okrutne potrafi być życie.

Szczeniaczek
5 miesięcy temu

Becia zaprasza popiera i na siłę wciska innym pedała Biedronia autorytet faceci biegają w kieckach celebryci pierwsi do zastrzyku księża łapy za spodnie ot nasz dziki kraj się robi

Jasnowidz
5 miesięcy temu

Jeśli macie dzieci w tym wieku to rozmawiajcie z nimi. Każdy z tych młodych spotkał się z tym g…. Nie mówię że brał, ale najzwyczajniej widział jak młodzież się odurza różnymi środkami.Nie wyrokuję, że ten młody chłopak coś wziął, ale wiele na to wskazuje. Temat jest poważny a w szkołach nawet jak kadra wie to nie zgłasza problemu, bo boi się konsekwencji i zniszczenie swojej reputacji. Bezstresowe wychowanie? Kościół to obciach i średniowiecze? Tak, rozumiem. Jakie to oryginalne.Szkoda, że się nie sprawdza.

Marcin osw
5 miesięcy temu

Dzisiaj młodzi robią co chcą tzw wychowanie bezstresowe dziecko ma być szczęśliwe a kiedyś by dziecko nie odpyskowalo bo rodzic by sobie nie pozwolił. Brak słów nie wiadomo co myśleć. Jeśli chodzi o ofiarę nie skomentuje ponieważ nie wiem jak było. Szkoda chłopaka

Last edited 5 miesięcy temu by Marcin osw
Do Faack
5 miesięcy temu

WziOłem zaczOłem… Siedziałeś ćpałeś i szkoły gamoniu nie skończyłeś…Masakra jak prochy ci resztki móżdżku wyżarły.Jaką ty możesz mieć firmę analfabeto ha ha ha?

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x