OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 8.01.2021

W piątkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 8 790 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 774 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 60 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 272 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 4 (zakażenia) i 0 (zgony)
powiat kaliski 2 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrzeszowski 48 (zakażenia) i 0 (zgony)
pleszewski 11 (zakażenia) i 0 (zgony)
krotoszyński 15 (zakażenia) i 0 (zgony)
ostrowski 11 (zakażenia), 1 (zgony)

Minionej doby wykonano 50 tys. testów.

Liczba osób zaszczepionych: 188 956.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do do....
16 dni temu

Co się tak nakręcasz ? Jesteś wolny, nie musisz się szczepić, inni też. Więc nie wkraczaj w wolność wyboru innych. Miej to w nosie, jak napisałeś. Odsłoń ryj, jak napisałeś – pod nickiem, jesteś nikim. Po opiniach widać,że zainteresowane takimi komentarzami znikome. Tacy wulgarni krzykacze,sami się dyskwalifikują w dyskusji. Zwroty w historii są i będą, 5ale skąd możesz o tym wiedzieć,bo chyba za krótko nosiłeś tornister do szkoły. Po komentarzem masz zero – to twoje oblicze.

Koziarek P.
16 dni temu

Ja już się zaszczepiłem,nie bolało.

do .....
16 dni temu

Nie rok a kolejne kilkanaście lat. I co wiedzą ocb i otwarli oczy. Odpuścili i robią swoje i mają to w nosie. Foliarze się posrali. Reszta czeka za szczepionkami. I tyle za kilka dni już nikt nie będzie pisał nic. Ludzie się już godzą, że nastaje nowy porządek świata i będą śmieciami z maską na ryju do końca życia. Ot taki koniec wolności. Kilka miechów straszenia i propagandy starczyło.

Józef
17 dni temu

I jeszcze jedno.. Mimo krytyki szczepień,znane nazwiska załatwiają sobie szczepienia. na lewo w tym szefowie TVN. Też ciemnogród ?

Józef
17 dni temu

Jednego nie rozumiem ? Wszyscy obwiniają TVP za propagandę. W Anglii,Niemczech nie ma TVP a jest całkowity lockdown !!!

Tomasz W.
17 dni temu

No przecież jest okres przeziębień, katarów, gorączek, kaszlu etc. Także oczywiste iż ludzie chorują, zaś cala ta chora sytuacja w koło w żaden sposób nie pomaga. Do czego to prowadzi. 2021 będzie krwawym rokiem.

do realista
17 dni temu

Dziwne jest to ze jak ktoś się nie chce zaszczepić to mu wmawiają że jest “oporny, płaskoziemcem, że wspiera ruch antyszczepionkowy, propagator teori spiskowych etc”. Czy ciężko komuś jest zrozumieć ze każdy ma swoje zdanie i prawo decydować o własnym życiu?! Niech walnie meteor w to coś co nazywa się człowiek. Juz wiemy czemu reset jest konieczny. Czytam oficjalną ulotkę od Phaizera i jak byk jest napisane że jest w trajkcie badań i testów do 2023, więc nie chcę być królikiem doświadczalnym. Dopuszczona warunkowo bo pandemia. Skończą się badania to rozważę zaszczepienie, do 2023 mam czas.

.....
17 dni temu

Nie żaden margines. Tylko ludziom już się nie chce. Wiadomo że to będzie jeszcze długo. Następny rok. Nikomu do śmiechu nie jest.

realista
17 dni temu

Ponieważ Polacy nie chcą się szczepić, pewnie zostanie wykreowana taka trzecia fala, że nawet ci najbardziej oporni będą żądać szczepienia.

do Do NWO,Anty cowid i inni...
17 dni temu

No jesteśmy zaszczepieni i żyjemy pełnią życia. Zrobiliśmy wszystkich w chu.ja.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x