OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Jeden przewoził podpaski. Drugi cudem przeżył wypadek

O wielkim szczęściu może mówić kierujący samochodem ciężarowym który dzisiejszej nocy na drodze wojewódzkiej 443 zderzył się z samochodem dostawczym. Przez przednią szybę do jego kabiny wpadł drewniany element zabudowy pojazdu dostawczego. Mężczyznę z obrażeniami twarzy przewieziono do szpitala w Jarocinie. – informuje portal jarocin112.pl

Do zdarzenia doszło około 2.30 na miejsce działań oprócz strażaków z JRG Jarocin oraz OSP Dobieszczyzna przybili również strażacy z JRG Pleszew, OSP Gizałki oraz OSP Czermin. Na miejscu zastano pojazd dostawczy leżący na boku w rowie, z którego wysypały się artykuły higieniczne oraz rozbity samochód ciężarowy z naczepą stojący częściowo w rowie.

Jak informuje rzecznik jarocińskiej policji st.asp. Agnieszka Zaworska – Kierujący samochodem ciężarowym mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego jadąc w kierunku Lubini Małej na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w dostawczy samochód, który poruszał się przeciwległym pasem jezdni. Wobec kierującego samochodem ciężarowym skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Na czas usuwania skutków zdarzenia droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazd jadąc od Jarocina w miejscowości Tarce pojazdy kierowane są przez Łuszczanów w kierunku Żerkowa. Jadąc od miejscowości Gizałki, w miejscowości Lubinia Mała samochody kierowane są do Dobieszczyzny i dalej do Żerkowa. Utrudnienia potrwają do najprawdopodobniej do godz. 11.00 – 12.00.

Więcej zdjęć pod adresem:

Zderzył się z samochodem dostawczym. Cudem uniknął śmierci

 

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
12 dni temu

no to raz jak winny kierowca ciężarówki, to on ucierpiał, a nie z mniejszego samochodu
jak cudem przeżył, to może będzie wreszcie jeździł ostrożnie

kierowca
12 dni temu

kierowca z krotoszyńskiego znów jakieś fatum czy co aż strach jak się widzi krotoszyńską rejestrację.

Wiaczesłav Bierezuckiy
13 dni temu

Podpaski sie wysuszy i sprzeda na promie w krostamannie

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x