OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 7.01.2021

W czwartkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 054 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1609 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 38 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 148 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 17 osób i 2 zgony
powiat kaliski 16 osób i 0 zgonów
ostrzeszowski 16 osoby i 0 zgonów
pleszewski 11 osoby i 0 zgonów
krotoszyński 40 osób i 2 zgony
ostrowski 41 osób, 0 zgonów.

Minionej doby wykonano 46,7 tys. testów.

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do senior
5 miesięcy temu

Nikt nikogo nie spycha na margines. Tylko taką mamy wolność słowa i wypowiedzi, że O24 kasuje i nie wpuszcza sporo komentarzy.
A senior niech się zaszczepi i od nas odczepi.

Senior
5 miesięcy temu

Tylko 5 komentarzy dziś a było po kilkadziesiąt. Nie ma frekwencji,co zabrakło inwencji. Spoleczeństwo Was marginalizuje ?

do szczepionkowca
5 miesięcy temu

Idź się zaszczep a nie siedzisz w domu od marca i srasz w gacie ze strachu.
Jak się zaszczepisz to przestaniesz się bać.
I odpiero..l się od tych którzy na szczepienia mają wy,.,.e my żyjemy dalej i robimy swoje.
Zrozumiałeś tępy ch,,u.
Nie wszystkim PIS zrobił z głowy gów..o.

taka prawda
5 miesięcy temu

Jeśli się zaszczepię: 1. – Czy mogę przestać nosić maskę? – Nie 2. – Czy mogą ponownie otworzyć restauracje i normalnie pracować? – Nie 3. – Czy będę odporny na covid? – Może, ale nie wiemy dokładnie 4. – Przynajmniej nie będę już zaraźliwy dla innych? – To zależy, nikt nie wie. 5. – Jeśli zaszczepimy wszystkie dzieci, czy szkoła normalnie wznowi się? – Nie 6. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę powstrzymać dystans społeczny? – Nie 7. – Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce co 5 minut? – Nie 8. – Jeśli zaszczepię siebie i mojego dziadka, czy możemy się przytulić? – Nie 9. – Czy kina, teatry i stadiony zostaną ponownie otwarte dzięki szczepionkom? – Nie 10. – Czy szczepieni będą mogli się zbierać? – Nie 11. – Jaka jest prawdziwa korzyść z szczepienia? – Wirus cię nie zabije. 12. – Jesteś pewien, że mnie nie zabije? – Nie 13. – Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak by mnie nie zabił … Dlaczego miałbym się zaszczepić? – Aby chronić innych. 14. – Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam? – Nie 15. – Gdybyśmy wszyscy zachorowali, czy w naturalny sposób rozwinęlibyśmy odporność stadną? – Nie, jest to możliwe tylko dzięki szczepionce

Szczepionkowiec.do Anty covid
5 miesięcy temu

Poniższy komentarz,oczywiścis dla Ciebie.

Szczepionkowiec.
5 miesięcy temu

Napisałeś,powiedziałeś,przyjeliśmy do wiadomości i nie nudź już pod każdym raportem. Żyj radośnie i dumny z swojego stanowczego stanowiska i nie zawracaj gitary,tymi samymi tyradami . Pozdrawiam.

Zz
5 miesięcy temu

Prawda. Też słyszałem że w Chinach już sytuacja opanowana. W Wuhan niby koniec. I bez szczepionki. Niech wszyscy żyją tylko tym covidem jak nie będą mieli z czego żyć to im się oczy otworzą.

Anty covid
5 miesięcy temu

A ile wykonano testów? Zresztą i tak bez różnicy bo jeszcze tylko nieliczni zapatrzeni w TV wierzą w te bzdury. W Chinach niby mają już sytuację opanowaną a o s,zczepionkach cisza. Podobnie jest z normami EKO-za UNIĘ się biorą a tam robią co chcą. Czas otworzyć oczy.

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x