OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie na 3 Maja. Wjechał w zaparkowane auto

Kierowca busa z powiatu kaliskiego jechał ulicą 3 Maja w stronę ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim. Na jego pasie stało zaparkowane Audi a4. Kierowca zanim zdołał je wyminąć, zorientował się, że z przeciwka jedzie inne auto. Nie chcąc się z nim zderzyć, kierowca busa zaczął hamować. Ta sztuka mu się nie udała i uderzył czołowo w zaparkowane audi. Nikomu nic się nie stało, a na miejsce wezwano strażaków do neutralizacji pozostałości po kolizji.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
7 dni temu

Do użytkownika Daria po co piszesz bzdury na temat tego auta jak nie wiesz kto nim jezdzi i ze to auto wieczorem juz nie stoi w tym miejscu. Kurrrr…. Ludzie najpierw lepiej się dowiedzieć co jest pięć a później gadać pierdoły

Mieszkaniec
8 dni temu

Czerwony Golf zamienił Audi?

Sąsiad
10 dni temu

A od dzisiaj Czerwony Golf zamienił Audi stoi dokładnie w tym samym miejscu, Nie zdziwiłbym się jeżeli ten sam właściciel

Kierowca
10 dni temu

Bardzo dobrze – po cholerę tam parkują. Będzie nauczka dla innych.

jezdnia to nie parking
10 dni temu

stoją te auta tam codziennie cały czas , rozumiem zostawić auto na chwilę na jezdni , ale nie cały czas robić na jezdni i pasie ruchu swój prywatny parking bez przesady , a podwórza mają .

OSW
10 dni temu

Nie chcę się pajacom wjechać na swój ogromny podwóreczek bo to przecież tyle roboty, masakra z tymi co myślą tylko o sobie, o płynności ruchu można tylko pomarzyć w naszym pięknym mieście . . .

Kierowca
11 dni temu

Ciekawe kiedy na Różanej dojdzie do takiej sytuacji

Last edited 11 dni temu by Kierowca
POS
11 dni temu

Mistrzami parkowania na 3 Maja są wszyscy Ci którzy rano zawożą swoje pociechy do znajdującego się tam przedszkola i stają na środku łuku na jezdni na awaryjnych lub parkują swoimi wypasionymi burackimi autami dwoma kołami na krawężnikach, bo takowej madce czy łojczulkowi nie chce się znaleźć bezpiecznego miejsca do zaparkowania po drugiej stronie na parkingu przy drodze, faktem jest, że trzeba czasem się nakręcić by miejsce złapać, ale lepiej być “Januszem” lub “Grażynką” podjechać poda “same drzwi” i stwarzać bezpośrednie zagrożenie.

Last edited 11 dni temu by POS
Lilo
11 dni temu

Dokładnie, potrafi stać tam kilka aut, co powoduje momentami ruch wahadłowy:) Powinien być zakaz parkowania.

Seba
11 dni temu

Postawić zakaz parkowania na całej długości. Tam stoi kilka aut dzień w dzień. To była kwestia czasu żeby coś takiego się zdarzyło.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x