OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie na 3 Maja. Wjechał w zaparkowane auto

Zderzenie na 3 Maja. Wjechał w zaparkowane auto

Kierowca busa z powiatu kaliskiego jechał ulicą 3 Maja w stronę ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim. Na jego pasie stało zaparkowane Audi a4. Kierowca zanim zdołał je wyminąć, zorientował się, że z przeciwka jedzie inne auto. Nie chcąc się z nim zderzyć, kierowca busa zaczął hamować. Ta sztuka mu się nie udała i uderzył czołowo w zaparkowane audi. Nikomu nic się nie stało, a na miejsce wezwano strażaków do neutralizacji pozostałości po kolizji.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Żużlowa Ostrovia rozgromiła Wilki Krosno. Bonus wrócił do Ostrowa
23 komentarzy
Szymon
4 lat temu

Nie można parkować przed bramą debile a na podwórko moja mama wiechac nie mogła

Szymon
4 lat temu

Typ nawet nie miał zaparowanej szyby mojej mamy na szczęście w aucie nie było jebany frajer z busa

Ostrowianin
5 lat temu

Do użytkownika Daria po co piszesz bzdury na temat tego auta jak nie wiesz kto nim jezdzi i ze to auto wieczorem juz nie stoi w tym miejscu. Kurrrr…. Ludzie najpierw lepiej się dowiedzieć co jest pięć a później gadać pierdoły

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×