OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szczepionka dotarła do Ostrowa

29 grudnia (wtorek) o godz. 12.00 zaszczepią się pierwsze osoby z ostrowskiego szpitala. Szczepionki dotarły przed godziną 10 do szpitalnej apteki. Stamtąd przetransportowano do poradni specjalistycznych gdzie przygotowano punkt szczepień.

W samo, południe zostaną zaszczepione pierwsze pielęgniarki, lekarz z oddziału covidowego i ratownik medyczny.

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czytelnik2
20 dni temu

Bardzo proste. Skoro zaszczepieni dostaną certyfikat zaszczepienia, to mają różne przywileje. Drzwi przed nimi będą otwarte wszędzie . Kto ich nie będzie miał, to won. Nie wejdzie do restauracji, na basen, do kina, na koncert, na wyciąg narciarski, do galerii handlowych, do autobusu, tramwaju , pociągu , samolotu itd, itd. Szczęść wam boże godowscy parafianie :-)))))

Robert
21 dni temu

Czegoś nie rozumiem mówili że transport w temp. -70 A Tu 2-8 To przecież nie będzie działać..

Marta T
21 dni temu

Brytyjski dziennik “The Times” opisał w 2018 roku rosyjskie wysiłki na rzecz promowania ruchów antyszczepionkowych i teorii, które sugerują m.in., że szczepienia mogą wywołać autyzm. Jak zaznaczono, Kreml używa w tym celu w szczególności mediów społecznościowych.

Gazeta podkreśliła, że “Rosja nie wydaje się mieć szczerej awersji wobec szczepionek, bo sama twierdzi, że ma skuteczny program szczepień”. “Celem jest destabilizacja Zachodu i każdy temat, który dzieli opinię publiczną – od Brexitu do genetycznie modyfikowanych zbiorów – jest do tego odpowiedni” – dodano.

Tekst “Timesa” opiera się na analizach dziennikarzy, a także badaniach uniwersytetów w Maryland i Johns Hopkins University oraz ustaleniach amerykańskiego periodyku naukowego “American Journal of Public Health”.

Staszek
21 dni temu

Ponoc po szczepionce przez caly roku stoi na bacznosc daje rade

los
21 dni temu

uwaga….!……………..przechowywanie szczepionki i jej transportowanie musi odbywać się w temp. co najmniej około -70 stopni, w przeciwnym razie może ona być niebezpieczna dla zdrowia, kto ten fakt i zalecenia producenta lekceważy powinien iść siedzieć, gdyż naraża życie ludzkie na wiadomo co !…!

Do Ania
21 dni temu

Co to jest coronawirus opisywał prof. Lech Jabłoński w podręczniku dla studentów w 1973 roku, tak że dziecko Ameryki tu nie odkryłaś. A z psychiatrą tu nie wyjeżdżaj bo sama niedługo będziesz z jego usług korzystać jak nie wyłączysz TV PIS.

Do Ani co się przekonała III
21 dni temu

Ania jest przekonana.Zaszczep się i bądź przekonany jak Ania.

NWO POLSKA.
21 dni temu

Nie obawiajcie się mieszkańcy Polin. Szczepionki są dobrowolne i pomogą wam wrócić do normalności.
ŻARCIK.
Od października 2020 są już przymusowe.
Bez obaw zaszczepimy wszystkich, a na tych tych opornych też mamy sposób.
2022 zapamiętacie na długo.
NWO dzieje się.

Do Ani co się przekonała II
21 dni temu

Wg Ani na Świecie są dwa gatunki ludzi.Tacy co wierzą w Covida ,oraz …durnie

Do Ani co się przekonała
21 dni temu

Ania przekonała się co to covid a kto się nie przekonał to wg.Ani jest dureń.

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x