OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radny chce by samorządowcy publicznie się zaszczepili przeciwko COVID-19

Radny z klubu Koalicji Obywatelskiej (PO) złożył interpelację nakłaniającą prezydent Beatę Klimek do publicznego zaszczepienia się samorządowców przeciwko COVID-19. W ten sposób Jakub Paduch chce wzbudzić wzrost zaufania do kontrowersyjnej szczepionki.

Co o tym sądzicie?

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roman
2 dni temu

Napisze krótko. A kysz, zniknji przepadni z Rady Miasta nienormalna maro

Bogdan
2 dni temu

Hejka Ela masz rację, moje komentarze również dziwnym trafem znikają.

Ostrowianin
2 dni temu

Różni świry krążą po świecie. Ma Pani Beato problem mając jednego w Radzie Miasta. Jako, że ma Pani mandat bezpośredni od mieszkańców. Można go albo ignorować albo zaproponować mu badania psychiatryczne.

Ostrowianin
2 dni temu

Jako nie Radny ale podatnik, obywatel tego miasta. Żądam aby tego barana usunąć z Rady Miasta. Wstyd tylko przynosi obywatelom tego miasta.

Ostrowianin
2 dni temu

Panie Paduch czy jak ci tam dali. Ubierz czapkę niewidkę aby moje oczy na ulicy cię nie zobaczy.

Sąsiad
3 dni temu

Gdybym był twoim ojcem, tak jak dawniej to czyniono. Pasem od spodni gołe dupsko ci złoił. Żebyś rozumu nabrał i rodziny honoru nie plamił

Irena
3 dni temu

Patrze na to zdjęcie i tak sobie myślę. Młody i głupi jeszcze. Wystawia się na pismiewisko i manipulacje z wolą swojego promotora – przewodniczącego JO.

Podatnik
3 dni temu

Angol na taki cyrk wydaniu nie jakiego Paducha powiedziałby,, Boże chroń królową ” a ja dołożę,, Boże chroń normalnych Radnych tego miasta ”

Mieszkaniec
3 dni temu

No cóż Panie Radny, inteligencją to Pan nie grzeszysz. Nie mówiąc już o znajomości Konstytucji. Moja propozycja, podaj się do dymisji jeżeli nasz trochę rozumu i honoru.

OSW
27 dni temu

Ile on ma lat? 15?!

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x