W wypadku zginął były piłkarz

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego, pracujący w firmie z powiatu ostrowskiego. Tomasz A. to były piłkarz klubów Grom Golina oraz Błękitni Sparta Kotlin.

Do zdarzenia doszło 16 grudnia 2020 roku około godziny 7.00 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fiatem, 33- letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Wielunia z nieustalonych dotąd przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym DAF. Zestawem ciężarowym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego.

Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł pasażer fiata 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego . Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do I
1 rok temu

22 starych durniów biega za kulą . i ktos sie tym rajcuje . do lekarza

LKS jelitkowo
1 rok temu

jest taki klub ? a moze to lewy ? ale sensacja piłkarz klubu Jelitkowo – janków lesny . sensacja
100 lecia.

Były piłkarz
1 rok temu

Ja kiedyś grałem w piłkę,ale nie gram już od paru ładnych lat. Od grania w piłkę, dostałem krzywe nogi. Zdrowie straciłem przez ten głupi sport.

mariano
1 rok temu

Z moich obserwacji za kierownicą z jazdy po Europie … nie ma tak durnych i nie rozgarniętych kierowców jak w tym zapyziałym kraju nie na darmo nasze drogi Polski i uważane są jako najniebezpieczniejsze w całej UNI .Człowiek rano z domu wychodzi wsiada za kierownicę i nie wie czy wieczorem wróci , niestety Policja w Polsce (to jest tylko moja prywatna opinia) nie spełnia swoich zadań należycie przykłady choćby Ostrów Wlkp. droga od galerii do przepompowni jadą ludziska jak szaleni medal dla tego co na tym odcinku jedzie przepisowo , ulica Grabowska od szkoły 5 do Rososzycy następny kwiatek ….

Sajmon
1 rok temu

Amen

5
0
Napisz co o tym sądziszx