OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przed domem radnego zrobiono drogę. Przypadek?

Mieszkańcy niektórych dzielnic czekają po 30-40 lat na drogę. Chodzą prosić radnych, piszą pisma do pani prezydent. Bezskutecznie. Okazuje się, że rozwiązaniem może być zapisanie się do odpowiedniej grupy politycznej w naszym mieście. 

Zupełnie przypadkowo, w ekspresowym tempie, zrobiono piękną nawierzchnię na ulicy Oliwkowej w Ostrowie Wlkp. Okazuje się, że mieszka tam radny Szymon Matyśkiewicz z „Przyjaznego Miasta”, które rządzi wspólnie z panią prezydent. Inne pobliskie ulice nie mogły liczyć na taką przychylność rządzących.

Najciekawsze jednak są kulisy. Decyzja by utwardzić tę drogę zapadła raptem 2 miesiące temu. To nagle wtedy odkryto niewykorzystane w budżecie pieniądze i postanowiono je wydać na jedynie słuszny cel – drogę pod domem radnego. Z pewnością mieszkańcy fragmentu ulicy Oliwkowej polubili sąsiada radnego i może nawet będą mu odśnieżać przed posesją.

POLECANE NEWSY
31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fidel
11 miesięcy temu

Po wygranych wyborach w 2015 roku prezydentowa objeżdżała osiedle Południowe z całą miejską świtą i obiecywała budowę ulic:Czereśniowej,Południowej,Myśliwskiej byli nas odwiedzić 3 razy w trakcie kadencji w sprawie tych budów i do dziś nie zrobili nic.

ISIS
11 miesięcy temu

powinien zmienić nazwisko na Zaradny

nie masz utwardzonej drogi,startuj na radnego
11 miesięcy temu

no i w czym problem wybierajcie radnego ze swojej ulicy

To ja Narcyz
11 miesięcy temu

Radny Oliwkowy = Narcyz o kaznodziejskim sposobie wypowiedzi

Leon
11 miesięcy temu

Rządzi banda nieudaczników, którzy budują ledwie kilka dróg w roku to trzeba po znajomości koledze. Cyrk. Ci ludzie (radni Przyjaznego Ostrowa) nie dorośli do bycia radnymi. Żaden z nich. Patologia w najwyższym stopniu. Ostatni odcinek Oliwkowej, ślepy, dookoła same nieutwardzone drogi, czekające na utwardzenie po 10, 15, 20 czy więcej lat, no, ale niech kolega ma kosteczkę pod domem.

X
11 miesięcy temu

Ten gość pracuje w szkole w spółdzielni oświatowej na Waryńskiego. Tam taki cichy. Widzi nieprawidłowości i gęby nie odezwie. Niech zgłosi gdzie trzeba co się tam wyprawia, jak się traktuje nauczycieli to może na drogę by zasłużył. Ten gostek patrzy tylko dla siebie. W szkole ślepy, zastraszony jak pozostali. Taki ten radny,. Dba tylko o swoje dupska

Last edited 11 miesięcy temu by X
Ostrowiak
11 miesięcy temu

Nie no spoko, w sumie parę domów i droga do nikąd, ale co tam.

Piiìii
11 miesięcy temu

Jutro jestem po kasę .

Last edited 11 miesięcy temu by Piiìii
Raszków
11 miesięcy temu

Wiecznie radnym nie będzie, a droga pozostanie. Przy najbliższych można go rozliczyć i dać szansę innym na nową drogę . Z tonu treści wnioskuje że redaktorowi nie podoba się taka sytuacja,mi też.

Radny
11 miesięcy temu

Mam znajomości i robię co chcę,a na was cienkie bolki to Ja leję …

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x