OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie osobówki i dostawczego w Fabianowie

Około godz. 6.00 doszło do zderzenia Peugeota z autem dostawczym. Przez godzinę od kolizji występowały duże utrudnienia w ruchu. Korek sięgał węzła obwodnicy w Ostrowie i skrętu na Biskupice Ołoboczne.

Dopiero prawie po godzinie, służby ratunkowe otrzymały dwa zgłoszenia na numer alarmowy. Wysłano strażaków z Ostrowa, Biskupic Ołobocznych i Skalmierzyc.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy Peugeot wyjechał z drogi podporządkowanej.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
11 miesięcy temu

Dzwonisz na 112 z nadzieją na szybką interwencję lub pomoc, a tam dziwne pytania typu kto zgłasza, imię, nazwisko, wiek, pesel, stan cywilny i majątkowy, rozmiar buta itp. itd., a czas leci, 112 nie działa to jedna, wielka porażka ! ! !
Kiedyś dzwoniło się bezpośrednio na Policję, Straż lub Pogotowie i szło wszystko szybko zgłosić, a teraz zanim przekażą sprawę, gdzie trzeba to kawał czasu . . .

Andrzej
11 miesięcy temu

Czytajcie ze zrozumieniem, dopiero po godzinie ktoś to zadzwonił na 112…

Czesław
11 miesięcy temu

Co się dziwić, tak działa jak cale Państwo. Przecież ludzie na to głosowali.

Czytelnik
11 miesięcy temu

Godzinę czekać na służby tak działa numer 112. Sam kiedyś dzwoniłem po pomoc to łączy z Poznaniem potem przekierowanie na Konin a Konin na Ostrów lub Kalisz to są jakieś jaja były dyspozytornie w Ostrowie i Kaliszu i nie było problemów a teraz godzinę czekania na służby ratunkowe i pomoc ktoś się nie doczeka i przepłaci życiem

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x