OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie osobówki i dostawczego w Fabianowie

Około godz. 6.00 doszło do zderzenia Peugeota z autem dostawczym. Przez godzinę od kolizji występowały duże utrudnienia w ruchu. Korek sięgał węzła obwodnicy w Ostrowie i skrętu na Biskupice Ołoboczne.

Dopiero prawie po godzinie, służby ratunkowe otrzymały dwa zgłoszenia na numer alarmowy. Wysłano strażaków z Ostrowa, Biskupic Ołobocznych i Skalmierzyc.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy Peugeot wyjechał z drogi podporządkowanej.

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
7 miesięcy temu

Dzwonisz na 112 z nadzieją na szybką interwencję lub pomoc, a tam dziwne pytania typu kto zgłasza, imię, nazwisko, wiek, pesel, stan cywilny i majątkowy, rozmiar buta itp. itd., a czas leci, 112 nie działa to jedna, wielka porażka ! ! !
Kiedyś dzwoniło się bezpośrednio na Policję, Straż lub Pogotowie i szło wszystko szybko zgłosić, a teraz zanim przekażą sprawę, gdzie trzeba to kawał czasu . . .

Andrzej
7 miesięcy temu

Czytajcie ze zrozumieniem, dopiero po godzinie ktoś to zadzwonił na 112…

Czesław
7 miesięcy temu

Co się dziwić, tak działa jak cale Państwo. Przecież ludzie na to głosowali.

Czytelnik
7 miesięcy temu

Godzinę czekać na służby tak działa numer 112. Sam kiedyś dzwoniłem po pomoc to łączy z Poznaniem potem przekierowanie na Konin a Konin na Ostrów lub Kalisz to są jakieś jaja były dyspozytornie w Ostrowie i Kaliszu i nie było problemów a teraz godzinę czekania na służby ratunkowe i pomoc ktoś się nie doczeka i przepłaci życiem

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x