Św. Mikołaj dotarł także do Bonikowa, ale w innej postaci

W niedzielne popołudnie 6 grudnia św. Mikołaj postanowił obdarować grzecznych mieszkańców Bonikowa podarunkami w postaci słodyczy. Co pokazało, że w tej miejscowości mieszkańcy to sami dobrzy ludzie, gdyż Mikołaj zawitał do każdego domu, bez wyjątku.

Aby każdy mieszkaniec mógł otrzymać podarunek niezbędna była pomoc członkiń Koła Gospodyń Wiejskich, bo bez ich inicjatywy i zaangażowania św. Mikołaj w którego wcielili się radny Miasta i Gminy Odolanowa Jan Kowalski i działacz społeczny Paweł Pawlik nie poradziłby sobie z tak dużym przedsięwzięciem. Mikołaje przeszły ulicami Bonikowa, gdzie przy posesjach czekały na nich zachwycone twarze dzieci.

Akcja ta po raz kolejny pokazała, że Bonikowska społeczność cechuje się wzajemną troską i serdecznością, widać, że mieszkańcy tej miejscowości darzą się sympatią i nawet trudny czasu pandemii panujący na świeci, nie przeszkodził w sprawianiu sobie miłych niespodzianek.

Cała akcja przebiegała z zachowaniem wymogów sanitarnych, wszyscy zachowywali bezpieczne odległości, a Mikołaje upominki zostawiły na progach drzwi lub zawiesili na uliczkach.

POLECANE NEWSY

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kaczorek
1 rok temu

Szkoda że wyższe podatki za nieruchomości nam Mikołaj przyniesie …

Marcin osw
1 rok temu

A w ostrowie bieda 😁

2
0
Napisz co o tym sądziszx