OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianin zmarł z wbitym nożem. Popełnił samobójstwo?

Po godzinie 14 zaalarmowano karetkę i policję, ponieważ w jednym z domów przy ul. Profesora Kaliny w Ostrowie Wielkopolskim odnaleziono zwłoki około 40-letniego mężczyzny. Miał wbity nóż w korpus od strony brzucha. Śledczy skłonili się ku wersji, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

Trwa śledztwo mające wyjaśnić szczegóły tej nietypowej śmierci.

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jprdl
6 miesięcy temu

Co wy z tymi pedagogami jakby to był jakiś fachowiec a co najmniej zawód? To papier jest że może siedzieć na posadzie w rozmaitych budżetowych konfiguracjach. Co niby taka pani miała zauważyć? Dajcie spokój.

Ostrowianin
6 miesięcy temu

Szanowna Pani Ostrowianko , ma Pani wątpliwości co do znaczenia rangi pedagoga? Co to za jałowy wywód , to nauczyciel jest „na pierwszej lini frontu” z naszymi dziećmi i to on powinien reagować odpowiednio wcześnie gdy dzieje się coś złego z dzieckiem , by nie doszło do tragedii . Ale nie!!! wszechobecna znieczulica bo gdzie by pomógł dziecku nauczyciel , uwaga czy nagana do dziennika ,to tak , ale żeby rozwiązać problem wychowawczy czy też w nim pomóc rodzicom któż z tym mają problem to NIE. Błagam Panią jestem rodzicem nie pedagogiem i nie przygotowania pedagogicznego , ale żyję w przekonaniu dobra dla drugiej osoby i potrafię zauważyć że dzieje się w moim otoczeniu komuś krzywda. A tu mąż..czytałem dziś nekrolog współpracowników z banku w którym pracował. Same ciepłe słowa o Panu Łukaszu piszą , więc co z tym pedagogiem!!! Czego ona nie wiedziała by odpowiednio zareagować. Przecież z radości się nie …… świeć Panie nad jego duszą. . Ps ostrowianko skup się na treści nie na błędach ortogr.

Ostrowianka
6 miesięcy temu

Do Ostrowianin: Pana komentarz jest zupełnie niestosowny i nie na miejscu. Chciał Pan zaistnieć w mediach – no niestety, nie udało się – jakie znaczenie ma to, że ta Pani jest Pedagogiem? Pedagog to nie Psycholog ani Psychiatra, a tylko tacy ludzie fachowo mogą pomóc innym. To tacy sami ludzie jak ja, Pan, Pana rodzina itp. Ludzie ze swoimi problemami zostają sami z rożnych powodów. Każdy z nas jest inny. Wie Pan, skrzywdzić niesprawiedliwym osądem można bardzo łatwo. Pana na pewno uczyli Pedagodzy bez skazy, co jednak nie uchroniło Pana przed karygodnym błędem ortograficznym. Reszta z Państwa komentujących również nie ma nic mądrego do powiedzenia – Wasze komentarze pokazują jak potraficie naśmiewać się z tragedii innych. Spoczywaj w pokoju Drogi Kolego.

kk
6 miesięcy temu

oni się chyba jakiś czas temu rozstali, i nie wiadomo czy byli po ślubie

Ostrowianin
6 miesięcy temu

Drugą żoną Pana z nożem w brzuchu to pedagog powtarzam !!! Pedagog z trójki. I co ??? I nie wdziała , czy też nie czuła nadchodzącej tragedii !!! To pytam się jacy ludzie uczą nasze dzieci ? Czy to zobojętnienie ?, jakie nasi kochani pedagodzy mają przygotowanie do pracy z młodzieżą jak tu w domu „się rozjechało” Bo powód „samobuja”zostawiam do przemyśleń każdego z was.

ania
6 miesięcy temu

ciekawi mnie określenie – w korpus od strony brzucha…

marianna
6 miesięcy temu

a może to wcale nie samobójstwo?

Aniol
6 miesięcy temu

”Spieszmy się kochac ludzi tak szybko odchodzą…”

Ktoś
6 miesięcy temu

Ludzie opamiętajcie się! Nie nam oceniać. Chłopak nie zyje……tragedia…..wyrazy wspólczucia dla rodziny.😭

Sajmon
6 miesięcy temu

Amen

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x