OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wiemy jak obejść ograniczenie do 5 osób na Wigilii

Obecnie obowiązuje przepisy teoretycznie uniemożliwiają możliwość organizowania imprez rodzinnych w gronie szerszym niż 5 osób. Wiemy jednak jak można obejść to ograniczenie. Wystarczy, że zgodnie z tradycją zostanie uśmiercony karp, do którego zdążyliście się przywiązać. Dzięki temu wyprawiając mu pogrzeb, liczba uczestników zwiększa się do 30 osób. Należy jednak pamiętać o pozostawionym miejscu dla
niespodziewanego gościa” (przedstawiciela z Sanepidu) 😉

Rządzący z Prawa i Sprawiedliwości rozważają wdrożenie przepisów ograniczających przemieszczanie się. Ponieważ redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym dla dalszego przebiegu epidemii.

W ocenie Witolda Tumanowicza z Konfederacji, “jeżeli chodzi o niszczenie Polakom świąt, to PiS zalicza właśnie hat-tricka”. Zniszczył Polakom świętowanie Wielkanocy, niedawno zniszczył możliwość odwiedzenia swoich najbliższych zmarłych – mówił polityk na poniedziałkowej konferencji w Sejmie.

Nawet PRL-u nie zdecydowano się na to, żeby zniszczyć Polakom święta Bożego Narodzenia – mówił Tumanowicz i podkreślał, że takie decyzje spotkają się ze stanowczą reakcją Polaków, którzy i tak będą odwiedzać rodzinę.

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piotr
6 miesięcy temu

Na idiotyczne zakazy zawsze znajdzie się wyjście .

cyryl
6 miesięcy temu

co trzeba mieć w głowie żeby takie głupoty wypisywać

Do Robert
6 miesięcy temu

Przedstaw protaku PIS-owski jakieś argumenty bo widać że cię na to nie stać. Widać że ciągłe noszenie maseczki powoduje niedotlenienie mózgu, w twoim przypadku aż nadto. Zamknij się w piwnicy i nie wychodź tylko odetnij się od mediów bo zglupiejesz do końca. Co do wypowiedzi Kefira zgodzę się w 100 %. W Polsce trwa eutanazja rozłożona na raty. Składkę zdrowotną powinni przestać ludziom potrącać bo od marca i tak idzie wszystko na covid i żadne inne choroby nie istnieją. A covid z nami był od lat i pozostanie już na zawsze. Szkoda tylko że psychiatryk zamknęli w Ostrowie bo tacy jak biedny Robercik chodzą na wolności i zagrażają społeczeństwu.

seniortakaprawda
6 miesięcy temu

Przeżyłem tyle świąt że jedne więcej czy mniej, jaka to różnica?

Maniac
6 miesięcy temu

Dopóki nie wprowadzą stanu wyjątkowego to mogą sobie te rozporządzenia wsadzić wiadomo gdzie. Ciekawe kiedy wszystkie branże które zostały zamknięte kapną się, że zostały zamknięte nielegalnie. O ile się dobrze orientuje to jeszcze nawet ustawa nakazująca noszenie maseczek nie została opublikowana więc nie ma obowiązku ich noszenia.

Stop mafii sądowniczej
6 miesięcy temu

Pomysł godny Tumana…. raczej debila

dziadek
6 miesięcy temu

na co dzień spotykamy się w swoim gronie rodzinnym , odwiedzamy wnuki pytamy o zdrowie nasze dzieci .Co takiego innego zdarza się w wigilię że stary samotny kawaler wprowadza zakaz spotkań powyżej 5 osób ?Odpowiedz jest bardzo prosta nie ma rodziny więc nie ma pojęcia jakie to ważne wydarzenie kiedy św. Mikołaj rozdaje wszystkim prezenty .

***
6 miesięcy temu

Uwolnić karpia!
Ogłaszam Strajk Ryb Słodkowodnych.
Na czele strajku – karp z Lempartowa.
***** karpia smażonego i w galarecie!

Robert
6 miesięcy temu

Do pastucha kefira, to że jesteś p******y wszyscy wiedzą, pytanie jest następujące czy od urodzenia czy lewacko-pedalskie media przyczyniły się do tego.Co się tyczy pomocy lekarskiej w twoim przypadku psychiatria polska jest bezsilna.

Eenest
6 miesięcy temu

A co jak zrobią sekcje zwłok ? Wsadza wszystkich na dołek 🙂

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x