Wiemy jak obejść ograniczenie do 5 osób na Wigilii

Udostępnij
Tweet

Obecnie obowiązuje przepisy teoretycznie uniemożliwiają możliwość organizowania imprez rodzinnych w gronie szerszym niż 5 osób. Wiemy jednak jak można obejść to ograniczenie. Wystarczy, że zgodnie z tradycją zostanie uśmiercony karp, do którego zdążyliście się przywiązać. Dzięki temu wyprawiając mu pogrzeb, liczba uczestników zwiększa się do 30 osób. Należy jednak pamiętać o pozostawionym miejscu dla
niespodziewanego gościa” (przedstawiciela z Sanepidu) 😉

Rządzący z Prawa i Sprawiedliwości rozważają wdrożenie przepisów ograniczających przemieszczanie się. Ponieważ redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym dla dalszego przebiegu epidemii.

W ocenie Witolda Tumanowicza z Konfederacji, „jeżeli chodzi o niszczenie Polakom świąt, to PiS zalicza właśnie hat-tricka”. Zniszczył Polakom świętowanie Wielkanocy, niedawno zniszczył możliwość odwiedzenia swoich najbliższych zmarłych – mówił polityk na poniedziałkowej konferencji w Sejmie.

Nawet PRL-u nie zdecydowano się na to, żeby zniszczyć Polakom święta Bożego Narodzenia – mówił Tumanowicz i podkreślał, że takie decyzje spotkają się ze stanowczą reakcją Polaków, którzy i tak będą odwiedzać rodzinę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dostaniesz mieszkanie jeśli zrobisz tylko to
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piotr
3 lat temu

Na idiotyczne zakazy zawsze znajdzie się wyjście .

cyryl
3 lat temu

co trzeba mieć w głowie żeby takie głupoty wypisywać

23
0
Napisz co o tym sądziszx