Wiemy jak obejść ograniczenie do 5 osób na Wigilii

Udostępnij
Tweet

Obecnie obowiązuje przepisy teoretycznie uniemożliwiają możliwość organizowania imprez rodzinnych w gronie szerszym niż 5 osób. Wiemy jednak jak można obejść to ograniczenie. Wystarczy, że zgodnie z tradycją zostanie uśmiercony karp, do którego zdążyliście się przywiązać. Dzięki temu wyprawiając mu pogrzeb, liczba uczestników zwiększa się do 30 osób. Należy jednak pamiętać o pozostawionym miejscu dla
niespodziewanego gościa” (przedstawiciela z Sanepidu) 😉

Rządzący z Prawa i Sprawiedliwości rozważają wdrożenie przepisów ograniczających przemieszczanie się. Ponieważ redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym dla dalszego przebiegu epidemii.

W ocenie Witolda Tumanowicza z Konfederacji, „jeżeli chodzi o niszczenie Polakom świąt, to PiS zalicza właśnie hat-tricka”. Zniszczył Polakom świętowanie Wielkanocy, niedawno zniszczył możliwość odwiedzenia swoich najbliższych zmarłych – mówił polityk na poniedziałkowej konferencji w Sejmie.

Nawet PRL-u nie zdecydowano się na to, żeby zniszczyć Polakom święta Bożego Narodzenia – mówił Tumanowicz i podkreślał, że takie decyzje spotkają się ze stanowczą reakcją Polaków, którzy i tak będą odwiedzać rodzinę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadła z drogi. To nie jej wina?
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Robert
3 lat temu

Przedstaw protaku PIS-owski jakieś argumenty bo widać że cię na to nie stać. Widać że ciągłe noszenie maseczki powoduje niedotlenienie mózgu, w twoim przypadku aż nadto. Zamknij się w piwnicy i nie wychodź tylko odetnij się od mediów bo zglupiejesz do końca. Co do wypowiedzi Kefira zgodzę się w 100 %. W Polsce trwa eutanazja rozłożona na raty. Składkę zdrowotną powinni przestać ludziom potrącać bo od marca i tak idzie wszystko na covid i żadne inne choroby nie istnieją. A covid z nami był od lat i pozostanie już na zawsze. Szkoda tylko że psychiatryk zamknęli w Ostrowie bo tacy jak biedny Robercik chodzą na wolności i zagrażają społeczeństwu.

seniortakaprawda
3 lat temu

Przeżyłem tyle świąt że jedne więcej czy mniej, jaka to różnica?

Maniac
3 lat temu

Dopóki nie wprowadzą stanu wyjątkowego to mogą sobie te rozporządzenia wsadzić wiadomo gdzie. Ciekawe kiedy wszystkie branże które zostały zamknięte kapną się, że zostały zamknięte nielegalnie. O ile się dobrze orientuje to jeszcze nawet ustawa nakazująca noszenie maseczek nie została opublikowana więc nie ma obowiązku ich noszenia.

Stop mafii sądowniczej
3 lat temu

Pomysł godny Tumana…. raczej debila

dziadek
3 lat temu

na co dzień spotykamy się w swoim gronie rodzinnym , odwiedzamy wnuki pytamy o zdrowie nasze dzieci .Co takiego innego zdarza się w wigilię że stary samotny kawaler wprowadza zakaz spotkań powyżej 5 osób ?Odpowiedz jest bardzo prosta nie ma rodziny więc nie ma pojęcia jakie to ważne wydarzenie kiedy św. Mikołaj rozdaje wszystkim prezenty .

***
3 lat temu

Uwolnić karpia!
Ogłaszam Strajk Ryb Słodkowodnych.
Na czele strajku – karp z Lempartowa.
***** karpia smażonego i w galarecie!

Robert
3 lat temu

Do pastucha kefira, to że jesteś p******y wszyscy wiedzą, pytanie jest następujące czy od urodzenia czy lewacko-pedalskie media przyczyniły się do tego.Co się tyczy pomocy lekarskiej w twoim przypadku psychiatria polska jest bezsilna.

Eenest
3 lat temu

A co jak zrobią sekcje zwłok ? Wsadza wszystkich na dołek 🙂

kefir
3 lat temu

To że PiS to zorganizowana organizacja zdrajców to jest jasne. Nie można być aż takim idiotą. To są ludzie inteligentni. Pytanie jest inne. Czyje polecenie wykonują niszcząc Polaków ekonomicznie i fizycznie (bo tym jest utrudnianie udzielania pomocy medycznej) i jakie korzyści za to przyjmują?

bartek
3 lat temu

do ha – przyjda noca kolbami w drzwi zalomoca -policza domownikow no i zeberka .

23
0
Napisz co o tym sądziszx