Zbiórka świąteczna na rzecz Domu Dziecka

Udostępnij
Tweet

Rozpoczęła się zbiórka darów dla Domu Dziecka w Pleszewie. Ostrowianka Julia Kwiatkowska postanowiła zorganizować tę akcję, ponieważ swoją przyszłość wiąże z pomaganiem innym.

Młodzież zamieszkująca w Domu Dziecka, o którym mowa w poście, to grupa cudownych, uśmiechniętych i ambitnych ludzi. Zobaczyć to można na grupie Dom Dziecka w Pleszewie ul. Osiedlowa.

Dom Dziecka potrzebuje wielu produktów! Oto lista, którą otrzymałam:

– miski plastikowe, talerzyki deserowe, kubki do herbaty, sztućce, patelnie, noże, blachy do placka, toster albo sandwich, waga kuchenna,
olej roślinny, mąka, cukier, galaretki, kisiel błyskawiczny, majonez, ketchup, nutella, kakao, płatki śniadaniowe.
– Ponadto piżamy dla 13 chłopców w wieku od 8 do 20 lat, a także od 134 cm do 180 cm. Piżamy dla dziewcząt w wieku od 12 do 19 lat, od 150 do 175 cm.
– Skarpetki kolorowe, czarne stopki, cienkie cieliste i czarne rajstopy, rękawiczki zimowe.
– Odżywki do włosów długich, szczotki do czesania, balsamy do ciała, żele pod prysznic.
– Baterie paluszki, ręczniki kąpielowe, pościele.
– Herbaty owocowe, konserwy rybne i mięsne.
– Sprzęty sportowe, piłki, rakietki, paletki, lotki.
– Suszarka do włosów, maszynka do włosów.

To jest lista najbardziej pilnych rzeczy, jednak zbieramy także przedmioty wymienione na plakacie i wszystko wedle uznania. Zbieramy również listy dla Dzieci i kartki świąteczne.

Niestety, lecz w dobie pandemii zostaliśmy poproszeni o przede wszystkim NOWE rzeczy. Jednak w momencie otrzymania używanych zostaną one zdezynfekowane, bądź przekazane na przełomie wakacji.

Na plakacie nie ma zawartej informacji, do kiedy trwa zbiórka oraz gdzie można dostarczać dary. Zbiórka trwa do odwołania, jednak nie będzie to prędzej niż koniec grudnia.

W wiadomości prywatnej udzielę informacji, pod jaki adres można dostarczać dary, ale także zostanie zorganizowanych kilka dni, podczas których w wyznaczone godziny będzie można dostarczać dary pod wskazany adres. Ja w weekendy jestem w stanie podjechać pod wskazane adresy w celu odebrania podarunków, jednak warunkiem tego jest nie dalej, niż 20 km od Ostrowa Wielkopolskiego.
Osobom z różnych zakątków Polski, także podam adres do wysyłki kurierem DPD bądź paczkomatem.
Każda pomoc jest na wagę złota!

CZYTAJ  Trudno w to uwierzyć jakie wozy przysłano do "takiej" drobnostki

Proszę, udostępniajcie, wspomagajcie akcję i informujcie rodzinę, znajomych i sąsiadów!!!

Zbiórka zorganizowana została z myślą o Świętach Bożego Narodzenia, jednak w dobie pandemii niestety mój kontakt z Dyrektorem Domu Dziecka, szkołami i obywatelami jest utrudniony. Dlatego też dary zostaną przekazane po świętach.
Jednak nic Nas nie zatrzyma!

Siła jest w Nas! Dajmy więcej wiary w ludzi tym młodym osobom! W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą o każdej porze dnia!

Kontakt:

Grupa na FACEBOOK – https://www.facebook.com/groups/1312373919110124

e-mail: [email protected]
nr tel.: 514-619-987
Wierzę w moc mediów społecznościowych i dobro ludzi!

Pozdrawiam Was serdecznie!

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edyta
3 lat temu

Już taką akcję rozpoczęła Pani Marta Gaskin w Anglii która organizuję zbiórkę na rzecz Domu Dziecka w Pleszewie do której również przyłączyły się osoby z Ostrowa Wielkopolskiego pozdrawiam

1
0
Napisz co o tym sądziszx