Policjanci dostali już prezenty. A Wy macie już pomysły?

Udostępnij
Tweet

Święta już za miesiąc, a tymczasem ostrowscy policjanci pochwalili się prezentami, które sprezentowano im w ramach środków powiatu ostrowskiego na poprawę bezpieczeństwa. To ma zostać zwiększone dzięki sprzętowi fotograficznemu o łącznej wartości 10 tys. zł. Są to aparaty i obiektywy jednej z firm.

Policjanci z Ostrowa zapewniają, że jest to sprzęt „niezwykle przydatny w codziennej służbie.” Nowe aparaty fotograficzne trafią do policyjnych techników kryminalistyki. Sprzęt zakupiony został przez Komisję Bezpieczeństwa i Porządku pod przewodnictwem Starosty Ostrowskiego.

Policjanci będą wykorzystywali aparaty fotograficzne m.in. do sporządzania dokumentacji fotograficznej na miejscu zdarzeń. Przekazanie mundurowym specjalistycznego sprzętu odbyło się dzisiaj. W imieniu Starosty Ostrowskiego pana Pawła Rajskiego aparaty fotograficzne przekazał policjantom pan Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Piotr Wilkowski.
Łączna wartość otrzymanego sprzętu to 10 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Drewniane bele uderzyły w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
On
3 lat temu

A ten przystojniak z małymi uszkami to kto?

Kris
3 lat temu

Jasne gratulację siedzą w aucie wpieprzaja fast foody z Zahir Kebab .

Edek
3 lat temu

Prezenty milicjantom? Jaja sobie robicie..

jorc
3 lat temu

w dobie pandemii Miasto, powiat jak ma nadwyżki to funduje prezenty ale dla potrzeb szpitala, przychodni, DPS a nie dla policji. Podatnik RP – płaci,zywi, ubiera, kształci itp policję i to wystarcza w 100%. W dzisiejszych czasach jest to zbędna rozrzutność.
Jak to minie to i tak można. Wstyd aby dzisiaj własnie POLICJA t.z zebrała w samorządach o takie prezenty. Nikt nic nie daje za darmo.

1312
3 lat temu

Już myślałem, że nowy sprzęt do bicia kobiet.

:$$
odpowiada  1312
3 lat temu

To nie u nas… W warszawie dostali pałki teleskopowe bo tamte już się polamaly

ass
odpowiada  1312
3 lat temu

darujcie se ten sarkazm, te całe protesty śmiechu warte, a główna przywódczyni całego takiego zamieszania jest lesbijką… tak przynajmniej twierdzą znane brukowce. Więc szansa że ona zajdzie w ciąże jest zerowa – dlaczego więc uzurpuje sobie prawo do wypowiadania się na tematy o których nie ma pojęcia? zatem drogie Panie wracać do mężów swoich domów i obowiązków a policja na pewno nie będzie miała podstaw do ” używania teleskopów” tyle w temacie obiektywnie i bez obrażania nikogo

Zygmunt
odpowiada  ass
3 lat temu

Dokładnie

Ha ha
odpowiada  ass
3 lat temu

Otóż to, jak twierdzi pewien Minister – do rodzenia dzieci, prowadzenia domu, a nie jakieś studia czy praca. Do garów i miotły, a nie na ulicę wrzeszczeć o jakieś lewackie prawa. A jak nie, to teleskopem i gazem. Niech znają swoje miejsce! W ogóle po co komu kobiety? Prezes nie ma i jest ostoją narodu. 😉 😉 😉

Lila
odpowiada  Ha ha
3 lat temu

Hahaha! Trzy razy k. dla kobiet – to podstawa zdrowej, katolickiej i patriotycznej rodziny.

Pykon
3 lat temu

Po co im prezenty prezent powinien dostać kierowca daci za wyjaśnienie umiejętności kierowania pojazdu przez policję oni powinni chodzić pieszo

11
0
Napisz co o tym sądziszx