Pohuśtasz się na deptaku

Któż z nas nie chciałby znów poczuć się dzieckiem i zaznać tej beztroski i radości? Teraz będzie to możliwe. Na deptaku stanął kolejny element małej architektury – huśtawki miejskie. Znajdziecie je w okolicy budynku poczty. Co sądzicie o tym pomyśle?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marian
3 lat temu

projektant chyba wzorował się na huśtawkach w Auschwitz tylko lin brakuje

Paweł
3 lat temu

Jeśli żule nie rozwalą,pomalują,

karol3414
3 lat temu

Ja tam nie wiem, ale ostatnio miałem okazję przejść się tym fragmentem ul. Kolejowej (pod filarami) i ja mam nadzieję że te płyty to tylko tymczasowo są położone. Położone są nierówno, czuć pod nogami krawędzie, widziałem też pęknięte płyty, a wkrótce będzie ich więcej bo niektóre były ruchome czyli podłoże pod nimi nie zostało odpowiednio przygotowane.

Tak
odpowiada  karol3414
3 lat temu

Na deptaku to samo

Menel Party
3 lat temu

Ale żuliki będą się huśtać i potem szybki paw na piękne płytki chodnikowe ha ha

Mieszkaniec
3 lat temu

Na zimę … a gdzie normalne ławki na deptaku ? te nowoczesne to nie dla seniorów których dużo mieszka na deptaku, obok poczty brak ławki, przedtem była i były stojaki na rowery, teraz cudowne roślinki które już zmarniały… cały deptak do bani ! płyty chodnikowe ruszają się, są za jasne , poplamione już … tyle milionów poszło ..a. teraz na szpital trzeba zbierać od ludzi …. brawo !

Mieszkaniec
3 lat temu

No to pijaczki wychodzący z jednej z knajp na deptaku będą mieli rozrywkę. A tak na serio to to co robi pani Prezydent z centrum to woła o pomstę do nieba. Deptak, filary, Wiosny Ludów – nie do poznania (w sensie negatywnym oczywiście). Architektoniczny analfabetyzm.

Śmiechu warte
3 lat temu

Ja tu widzę drugie dno. Mieszkańcy: „potrzeba nowych miejsc pracy zamiast podwyżek śmieci”, władze Ostrowa: „…a bujajcie się!”.

Musia
3 lat temu

W tym miescie za panowania carycy już nic nie zdziwi.

Ha
3 lat temu

Naprawdę nie ma innych potrzebniejszych rzeczy.

10
0
Napisz co o tym sądziszx