Tężnia przestała działać

Pierwszy sezon ostrowskiej tężni za nami. Obiekt był dostępny dla mieszkańców od sierpnia i od pierwszych dni cieszył się popularnością. Teraz, na okres zimowy tężnia zostaje wyłączona z użytkowania. W tym czasie zaplanowano prace polegające na opróżnieniu i oczyszczeniu systemu nawadniającego tężnię z solanki i zamknięcie całego systemu. 

Natomiast wiosną, przed wznowieniem jej działania, dokonany zostanie przegląd, na nowo napełniona zostanie solanka oraz uruchomiony ponownie system. Cała konserwacja odbędzie się w ramach gwarancji udzielonej przez wykonawcę robót budowlanych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłumaczą się z braku prac przy remoncie mostu
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
opi
3 lat temu

kolejny medialny bubel miasta i Prezydenta . dzisiaj to pijacka szopka dla meneli

Ritual
odpowiada  opi
3 lat temu

Tak się składa, że wieczorami to głównie gówniarzeria tam przesiaduje. Nawalona 1 piwem kupionym na 4 osoby. Żenada

Karszczun
3 lat temu

Tą popularnością to od pierwszych dni do ostatnich się cieszyła czy tylko w pierwsze dni? Czy jakiś celebryta strzelił sobie tam selfiaka? Co na to Borys Szyc? Gdzie jest Wojewódzki? Czemu nie ma tam, żadnej twarzy TVN?

Paweł
odpowiada  Karszczun
3 lat temu

Ty jesteś ale j….nięty 😀 nie jeżdżę tamtędy często ale za każdym razem kogoś tam widziałem, najczęściej starsze osoby 🙂 ale co ma do tego Szyc, Wojewódzki i TVN? masz jakieś problemy psychiczne czy po prostu urodziłeś się idiotą?

leon
3 lat temu

Maksymalny koszt wybudowania takiej wiaty to 70 tysiecy a u nas sołtysowa wydała 750 tysi i cisza

Rysiu
odpowiada  leon
3 lat temu

Nawet gdyby dała 300 000. To i tak nie z jej kieszeni. A potrzebne to jak dziura w moście. Niech przyjedzie pomiędzy 16-19 W rejony ulicy Bema i Chłapowskiego to będzie miała. Solanka to tutaj wisi w powietrzu! A miasto nic z tym nie potrafi zrobić. Gdzie jest ta „Dzielna” straż miejska z tym swoim śmiesznym dronem?

fredek
odpowiada  leon
3 lat temu

Zrób mi taką tężnię a zapłacę ci 100 000. Będziesz miał 30 000 w kieszeni

7
0
Napisz co o tym sądziszx