OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wojewoda i minister Maląg na przekazaniu pieniędzy szpitalowi

Wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk podpisał dziś w Ostrowie Wielkopolskim umowę na dofinansowanie zakupu sprzętu laboratoryjnego dla szpitala. Prócz wojewody w wydarzeniu uczestniczyli minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg, posłowie na Sejm Katarzyna Sójka i Tomasz Ławniczak, przedstawiciele powiatu oraz lokalni samorządowcy.

+

Umowa dotyczyła dofinansowania zakupu sprzętu laboratoryjnego dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, który umożliwi stworzenie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej pracowni wykonującej badania w kierunku COVID-19. Dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu państwa wynosi 359 tys. zł. Czek został przekazany dyrektorowi szpitala Dariuszowi Bierle przez wojewodę wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka oraz minister Marlenę Maląg. Łącznie do ostrowskiego szpitala w ostatnim czasie trafiło ponad 6 mln zł.

 

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
opi
2 miesięcy temu

wypad z naszego robotniczego czerwonego ostrowa.

Zdzichu
odpowiada  Kończące się pokłady Empatii.
2 miesięcy temu

Starostwo póki co pracuje i wpuszcza ludzi do środka budynku, a nie jak inne urzędy każe stać na dworze. A jeśli pracuje, to chyba pomoru covidowego tam nie ma.

POLAK
odpowiada  .,.,
2 miesięcy temu

a mi sie chce rzygac jak widze ten caly poje**,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ostrów i mordy Po i SLD

POLAK
odpowiada  Czesław
2 miesięcy temu

ale was to boli nie pelowcy i lewacy, prawda jest taka, ze zawsze obijetnie jai rzad jest rzadzi pieniedzmi podatnikow, z choinki sie urwaliscie tak sie zachowujecie, a te pierdo momento, ze pieniadze na TVP juz sie nie dobrze robi, co za po-psl kto dawal pieniadze na telewizje, no ludzie , bylo tak samo, i nikt wam tego nie wypominal, i jeszcze jedno, wstyd mi za Ostrów to miasto zglupialo do reszty pozdro.

POganiacz bydła
odpowiada  po
2 miesięcy temu

Lepsze to niż Urbaniak na wybiegu kobiet…za mądry on nigdy nie był.

olek
2 miesięcy temu

a co dało PO, nic nie dało,a dyrektorek w takym towarzystwie nie bardzo mu pasuje

po
2 miesięcy temu

Przecież oni nie dawają swoich pieniędzy.To ich psi obowiazek,ich praca to właściwy rozdział pieniędzy.Taką tabliczkę,to mogą sobie wsadzić.Jeżeli to będą ich prywatne pieniądze to mogą się chwalić.Robienie sobie takich zdjęć,to zwykła propaganda z czasów słusznie minionych.

Czesław
2 miesięcy temu

Facio spogląda na tabliczkę, cieszy się, że takimi marnymi groszami zapewnił swoim reklamę, żenada i wstyd, 359 tys.? Ciekawe ile Nad Premier wypłaci im premii. Reklama za społeczną kasę powinna być zakazana, tak jak dotowanie TVP..

Robol z bylego ZNTK
2 miesięcy temu

A czy moze pan Mikołajczyk pochwalił się co ustalił w kwestii funduszu grantowego ktory opiewał na 90 milionów złotych i zniknął w ciągu sekundy od ogłoszenia naboru wniosków? pewnie nie był zbyt rozmowny w tej kwestii….

daj.daj nie odmawiaj
2 miesięcy temu

macie racje – województwo od początku na czołowym miejscu w zakresie pandemii.
Szpital zebra od miesięcy o wsparcie, a dzisiaj nagle w ostrowie wlkp ., pojawily sie wszystkie PIS-owskie mordy z lejowodą i marlenka na czele. Dlaczego ? pewnie słupki statystyczne Coronki lekko spadły, wiec Prezes kazał im sie chwalić.
Gdzie dupki byly od stycznia b.r ? ostatnio cala banda byla widoczna z Biskupem Janiakien na wyborach w Mikstacie. A do tego czasu, żaden z nich sie nie pojawił w Ostrowie. Panowie nie ma czym sie chwalić . Dajecie na szpital nie swoje, ale nasze podatki . A moze by TAK MARLENKA ze swojego konta przelała ze 100.000
na szpital ? dla niej to nic i tak daje nie swoje, ale gest właściwy. No dalej -daj przykład.Jakos nie spotkalem sie z takim politycznym fizycznym wsparciu. Marlenka daj,daj nie odmawiaj / czyt-pios. /. Panowie z PIS na wyborach, tym nie kupicie czerwonego Ostrowa wlkp.,

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x