OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Strajk kobiet dla wytrwałych

Niespełna 50 osób postanowiło wziąć udział w sobotnim proteście kobiet. Nieliczni z transparentami spacerowali przy temperaturze dwóch stopni Celsjusza. Grupa wyszła z Parku Miejskiego, a następnie udała się na ostrowski Rynek. Tym razem obyło się bez incydentów. Niska frekwencja utrudniała pracę nieumundurowanych policjantów, którzy mogli mieć problem z wtopieniem się w tłum.

+

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POLAK
2 miesięcy temu

to zdjęcie pokazuje, wszystko, glupote, hamstwo i upodlenie, to jest poprostu brak wszelkiej etyki, tak wychowuja dzieci obecni rodzice, zenada, ja tez nie bylem za po-psl, ale nigdy bym swojemu dziecku lazic, z takim haslem, idzcie sie leczyc, ps, jesli mysliscie, ze uda sie wam rozwalic, Poske to jesteście w wielim bledzie a policja to sie cieszcie ze was, konkretnie nie paluje, zreszta, hmmm przeciez duzo ludzi popiera sld dawnych komuchow co palowali co popadnie wiec jak policji siadzie nie powinniscie miec z tym problemu.

ORMO
odpowiada  ZICA
2 miesięcy temu

Kobiety, czy babony które zamiast mózgu mają……. Do tego angażują swoje nieletnie potworki wyhodowane na satanistycznych aplikacjach swoich smartfonów. Ich wypowiedzi, raczej bluzgi które wyciekają z ich paszczy cuchną jak klozet miejski za komuny. To jest kultura preferowana przez lewackie szambo.

Raz sierpem raz młotem czerwoną
odpowiada  seniortakaprawda
2 miesięcy temu

Cuchniesz głęboką komuną. Myślę że dzieci też wyhodowałaś w tych wartościach.

POganiacz bydła
2 miesięcy temu

Kobiet, czy debili rodzaju męskiego zabierający że sobą nieletnie dzieci.

ZICA
odpowiada  Ramzes
2 miesięcy temu

No i widzisz matole, nic nie rozumiesz dupowłazie

Ramzes
odpowiada  ZICA
2 miesięcy temu

,, I o parę jeszcze innych spraw, ale głupcy tego nie zrozumieją…-hahahaha tego wpisu to nikt nie zrozumie z autorką włącznie,,parę jeszcze innych spraw,, to ci podpowiem rozwalić ten rząd żeby platfusy którym liżesz tyłki wróciły do władzy żeby było tak jak było JPRD🤦

Pedał
2 miesięcy temu

Małe dziewczynki na protestach,co ona wie w wieku 11-13 lat. Matka uczy że skrobanka jest ok. Jak sie bzyknie to śmiało może wyskrobać bo chłopak nie taki, i jak to by sie mamusi podobało. Szkoda że do kobiet poprzyklejały sie te zjeby z LGBT..oraz rodzice z dziećmi bo to też coś nie tak w głowie.

ZICA
odpowiada  Cymbał
2 miesięcy temu

Prawdziwy cymbał. Ludzie w latach 80-tych nie mieli pieniędzy na jedzenie? Pieniądze mieli, tylko nie było co za te pieniądze kupić. Ocet był tylko w sklepach. Wszystko na kartki: jedzenie, buty, nawet wódka i papierosy. A aborcja “seniorze” to akurat wtedy była dozwolona do 12 tygodnia. I nikt wtedy nie musiał o to protestować. Dzisiaj żyjemy podobno w wolnym kraju. Każdy ma podobno wolny wybór. Nie żyjemy w wolnym kraju. Wolność już zabrano a teraz jeszcze próbuje się zniewolić kobiety.

ZICA
odpowiada  Mieszkanka
2 miesięcy temu

O przyszłość. O wolny wybór. O życie w 21 wieku, a nie w średniowieczu… I o parę jeszcze innych spraw, ale głupcy tego nie zrozumieją…

ZICA
odpowiada  seniortakaprawda
2 miesięcy temu

Taka prawda… ale głąby tego nie zrozumieją…

74
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x