OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Odnaleziono ciało zaginionego p. Kazimierza!

Odnaleziono ciało zaginionego p. Kazimierza!

Chwilę po godzinie 13 odnaleziono ciało mężczyzny i jest to mieszkaniec Topoli Małej. Od rana grupa Szukamy i Ratujemy jeszcze raz przeszukiwała las pomiędzy Hutą, a Świecą. Ciało znajdowało się w środku lasu, w zagajniku. 

+

Ten sam obszar był przeszukiwany kilka dni temu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Żużlowa Ostrovia rozgromiła Wilki Krosno. Bonus wrócił do Ostrowa
13 komentarzy
Stachu
5 lat temu

Co było przyczyną śmierci? Ponoć targnął się na własne życie?

Peper
5 lat temu

Czyli samobójstwo ,jeśli w tak trudnym do znalezienia miejscu postanowił zemrzeć.Mojego ojca 3 razy policja ominęła, aż w końcu sami go znaleźliśmy… Tego co ludźmi kieruje wtedy nie zrozumie nikt…

Tina
5 lat temu

Dobrze że jesteście, wytrwali i bohaterscy i nie odpuszczacie. A Rodzinie składam wyrazy współczucia. A p. Kazimierz niech spoczywa w spokoju.

adam
odpowiada  Tina
5 lat temu

wysiłek ratowników był ogromny! naprawdę szacunek za to co robią byłem raz z nimi

Marcin osw
5 lat temu

Lekarze i tak napisza ze korona wirus go zabil

smok
5 lat temu

Szkoda,że ten pan do lasu pojechał sam.

Przykre
odpowiada  smok
5 lat temu

Nie wiadomo czy miał telef przy sobie. Samemu jechać do lasu.

L.
5 lat temu

Dziwne że ten obszar był przeszukiwany kilka dni temu i nie znaleziono.

Tomek
odpowiada  L.
5 lat temu

Inny teren był przeszukiwany. Bardzo trudny.

Strażak
odpowiada  L.
5 lat temu

To trzeba było przyjechać i szukać. Sam osobiście szukałem jako strażak i nie było łatwo chodzić po nocy po lesie…

Sławek
5 lat temu

Niech spoczywa w spokoju

Gil
5 lat temu

Kondolencje dla rodzin

Zelek
5 lat temu

Nie tak mialo byc.

13
0
Napisz co o tym sądziszx
×