Śmierć na obwodnicy Ostrowa. Audi i Fiat

Udostępnij
Tweet

Do tajemniczej śmierci doszło około godz. 2.00 z niedzieli na poniedziałek. Na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego zderzyły się osobowe Audi zarejestrowane w powiecie ostrowskim oraz Fiat Ducato na pleszewskich tablicach rejestracyjnych. Śmierć poniósł kierowca Audi.

+

Oba pojazdy jechały drogą S11 w stronę Antonina. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Audi wyprzedzał dostawczego Fiata. Nagle pomiędzy autami doszło do kontaktu. Oba auta uderzyły w barierkę oddzielającą pasy jezdni.

Kierowca z Fiata wyszedł z auta i zorientował się, że kilkanaście metrów dalej leży ciało, najprawdopodobniej kierowcy audi.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Załoga karetki pogotowia oraz strażacy reanimowali poszkodowanego. Pomoc nie przyniosła jednak pożądanych efektów.

Nie można wykluczyć, że 25-letni kierowca z Audi wcześniej lub po zdarzeniu dostał udaru lub zawału serca, ponieważ uszkodzenie jego auta nie jest mocne.

Jak ustaliła policja, zmarły mężczyzna był mieszkańcem gm. Grabów nad Prosną. Z naszych informacji wynika, że pracował w branży motoryzacyjnej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadła z drogi. To nie jej wina?
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx