OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Bezdomni znaleźli zwłoki

Bezdomni znaleźli zwłoki

Troje bezdomnych wstało rano i poszli w swoje rewiry zbierać m. in. puszki. Koczowali w jednej z hal z tyłu dawnego dworca PKS. Na koniec dnia dwóch z nich stwierdziło, że trzeci kompan leży martwy. Nie byli obojętni na los jego ciała.

+

Obaj mężczyźni poszli w stronę pobliskiego marketu i poprosili o pomoc napotkaną osobę. Powiedzieli, że trzeba zadzwonić na policję, bo ich kolega nie żyje. Funkcjonariusze policji potwierdzili obecność ciała. Dalsza procedura potwierdziła zgon z przyczyn naturalnych.

Jezeli nie zostanie namierzona rodzina, ciało zmarłego pochowa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
15 komentarzy
15
0
Napisz co o tym sądziszx
×