Ostrowska śmietanka na wizycie prezydenta Dudy

Udostępnij
Tweet

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził dzisiaj trzy miejscowości w regionie. Wśród planu znalazły się Drożki w powiecie kępińskim. Na miejsce wizyty głowy państwa wybrano teren przy drewnianym kościółka pw. św. Jana Nepomucena.

+

Ponieważ nastał wieczór, teren został klimatycznie oświetlony. Na spotkanie z prezydentem przybyli pobliscy mieszkańcy oraz polityczne VIPy.

Trzeba przyznać, że Ostrów ma mocną delegację na najwyższych szczeblach. Począwszy od pani minister Marlena Maląg, przez ministra w kancelarii prezydenta Andrzeja Derę po wojewodę Łukasza Mikołajczyka. Byli również obecni posłowie Tomasz Ławniczak oraz Jan Dziedziczak.

Wojewoda Mikołajczyk cudem zdążył. Już za Kępnem w służbowym aucie przebiła się opona. Na jego szczęście został podwieziony innym autem na uroczystość. Podobno to pierwszy raz kiedy w tym aucie przebiła się opona. Zwłaszcza, że wczoraj Skoda przeszła przegląd.

Prezydent Andrzej Duda podpisał się pod przesłaniem dla przyszłych pokoleń, które zamknięto w „kapsule czasu”. Poprzednim razem prezydent państwa odwiedził Drożki 100 lat temu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  W hali arena przeprowadzono chrzest
Subskrybuj
Powiadom o
82 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
82
0
Napisz co o tym sądziszx