Odwołano komendanta policji „po przeprowadzce”

Młodszy insp. Robert Ciesielski został odwołany z funkcji komendanta KPP w Kępnie! Nieoficjalnie wiadomo, że to pokłosie „przeprowadzki” w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. – informuje radiosud.pl

+

W środę w godzinach popołudniowych Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka odwołał z funkcji komendanta KPP Kępno mł. insp. Roberta Ciesielskiego. Informację przekazał Radiu SUD rzecznik prasowy KWP w Poznaniu.

Mł. insp. Robert Ciesielski nadal będzie w służbie mundurowej. – Będzie w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i zostaną panu komendantowi wyznaczone nowe zadania do realizacji – dodał mł. insp. Andrzej Borowiak.

Do czasu wyznaczenia nowego oficera do objęcia stanowiska komendanta KPP Kępno, funkcję tę będzie pełnił zastępca podinsp. Mirosław Wiśniewski. Przypomnijmy, w poniedziałkowy poranek ośmiu kępińskich funkcjonariuszy, zamiast np. patrolować miasto, lub wykonywać inne czynności pomagali w przenoszeniu dokumentów Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Jednak oficjalnie nie wiemy, czy to było powodem zaistniałych zmian.

O przeprowadzce pisaliśmy tutaj:

Policjantów wykorzystano do przeprowadzki?

POLECANE NEWSY

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
14
0
Napisz co o tym sądziszx