Komitetom partyjnym przypisano numery na kartach do głosowania

Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała numery list wyborczych dla poszczególnych komitetów. W wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października, pięć komitetów wystawi kandydatów we wszystkich okręgach.

+

We wszystkich okręgach wyborczych listy zarejestrowało pięć komitetów wyborczych i wylosowały one następujące numery list:

1. KW Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KW Prawo i Sprawiedliwość

3. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

4. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

5. KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni

Komitety, które zarejestrowały listy wyborcze nie w całym kraju, mają one następujące numery:

6. KW Prawica

7. KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów

8. KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy

9. KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca.

Wybory parlamentarne 2019 Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Polacy wybiorą 460 posłów i 100 senatorów na czteroletnią kadencję.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w płot i poszedł do sklepu. Ukr. był pijany
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
4 lat temu

Ty mieszkanka mniej tvnu ogladaj.Ja czytam te twoje przemyslenia to jakbym swoja tesciowa slyszal.Tez tylko szkielko kontaktowe..A pranie mozgow bylo za komuny.Jeszcze pamietam jak nas z harcerstwa zabrali do Chorzowa i przez tydzien od rana do wieczora klepali jaki to komunizm dobry a chrzest komunia itd to zabobon.I to nam 15stolatkom wtedy.

Ostrowiak
4 lat temu

Gdzie dwóch się bije LEWICA korzysta. Tak będzie. Amen.

Mieszkanka
4 lat temu

Wacus!!!! No cóż, sam sobie ten pseudonim wybrałeś, czyżby przez przypadek? Twój wpis świadczy że sam siebie doskonale oceniles. Fajny pseudonim……świadczy o poziomie jego posiadacza. GRATULACJE.

Muszka
4 lat temu

PO i koalicja na koncu czyli tam gdzie ich miejsce haha

456
odpowiada  Muszka
4 lat temu

….ostatni będą pierwszymi…… meszko – muszko

Wyborca
4 lat temu

Ja glosuję na LEWICĘ wszystkim życzę dobrych decyzji, włącz myślenie idź na wybory.

Mieszkanka
4 lat temu

Nie bezradna i nie wściekła tylko rozumna, bo trzeba być albo ślepym albo nie chcieć widzieć tego bardzo dziwnego zbiegu okoliczności. Coś dużo tegi typu historii w tej sekcje. Ale tak właśnie wygląda pranie mózgu w sektach.

Tata
4 lat temu

Jeżeli ktos oglada tvp nie widzi tego ze w kraju zyje sie lepiej! Platforma wszystko lukwidowala posterunki policji, urzedy pocztowe, stocznie, kopalnie, szpitale wyprzedajac polski majatek!
Nawet zasilek pogrzebowy obnizyli, ulgi budowlane i za internet zabrali! Do 67 lat kazali nam pracować, na nic pieniedzy nie było, zadna grupa nie dostala podwyżki! Naprawdę chcecie by Ci ludzie nami rzadzili?

Mieszkanka
odpowiada  Tata
4 lat temu

Tata. Za to ta władza nie tylko likwiduje ale kradnie to co zostało. Widocznie tamci tyle nie kradli skoro nikogo nie osądzono a większość komisji które to miały badać rozwiązano. Nie ma wyników komisji smoleńskiej, komisji do spraw kamienic w W-WIE wie. Mało tego musieli podać pieniądze Gronkiewicz-Walc. Nie oddali nagród które sobie przyznali . Szydło była jedynym premierem który sobie są przyznał nagrody. Można by tak wyliczać bez końca. Dużo krzyku efekt żaden. Wraku samolotu też nie ma, a miał być w pierwszej kolejności. Są za to loty, rozbijane limuzyny , 14 latki z marszałkiem, złodziejstwo i rozpusta, łgarstwo i chamstwo a w tle jakieś dziwne samobójstwa, ministrowie i premier z prawomocnymi wyrokami . To ma być rząd. To wstyd narodu, który był dumny a teraz patrzy na swój upadek . Takiego rządu nie było nigdy.

Mieszkanka
4 lat temu

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to się stało że dzisiaj było losowanie numerów list wyborczych a kilka dni temu kandydat PiSu na Śląsku wywiesił swój baner z listy nr.2 ,a dziwnym trafem dziś dopiero PiS wylosował nr2. Cud jakiś czy co????!!!!

Wacuś żrtowniś
odpowiada  Mieszkanka
4 lat temu

Jarosław Polskę zbaw – więc trzeba umieć czynić cuda ! Jak widzisz, za cudotwórcą Kaczorem nie zdążysz, pozostaje Ci złośliwa paplanina i ciągłe zdziwienie ! Ha,ha,ha ! Bezradna,zgorzkniała,wściekła !

mieszkaniec Narodu Wybranego przez Boga
4 lat temu

Po co te wybory jak już PiS wygraną ma w cuglach? A Vega swoim arcydziełem jeszcze im podniósł 2 pkt procentowe w sondażach lul

Psi
4 lat temu

Dobra wróżba PIS na 2 miejscu

helmud
odpowiada  Psi
4 lat temu

Polen erwacht! Wahlt Liste 2: Nationalsozialisten.

14
0
Napisz co o tym sądziszx