Zmarł w Sądzie. To ostrowianin znany z mediów

Udostępnij
Tweet

Wczoraj media obiegła informacja o przykrej sytuacji, do której doszło w kaliskim Sądzie. 59-letni mężczyzna zasłabł na sali sądowej, a 1,5 godzinna reanimacja nie przyniosła pozytywnych rezultatów. Okazało się, że zmarły mężczyzna to ostrowianin znany z wcześniejszych publikacji medialnych.

+

Mężczyzna został oskarżony o płukanie pojemników o pojemności tysiąca litrów, które wcześniej zawierały w sobie niezidentyfikowaną substancję chemiczną.  Na wniosek okolicznych mieszkańców interweniowali strażacy z grupą rozpoznania chemicznego. Sąsiedzi uskarżali się na uciążliwy smród i możliwość zatruwania ich oparami chemicznymi. Według ustaleń prokuratury, proceder płukania pojemników trwał 10 lat w rejonie ulicy Ledóchowskiego/Pruślińska.

Po wykonaniu badań chemicznych oskarżono mężczyznę, a ten postanowił dobrowolnie poddać się karze. Oskarżony uzgodnił z prokuratorem karę roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Dodatkowo miał go obowiązywać 10-letni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Miał też wpłacić 10 tys. zł grzywny oraz 30 tys. na rzecz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Z uwagi na śmierć oskarżonego, sprawa najprawdopodobniej zostanie umorzona.

Zmarł w Sądzie podczas rozprawy

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Złapali oszustów od Blika. Przechytrzył ich
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cha,cha,cha
4 lat temu

Polacy wiodą prym w kablowaniu na siebie.Naród spadł na psy parchate.

marek
4 lat temu

Czytając większość komentarzy jest mi wstyd ,…. A taka pisowska , taka katolicka , Polska,… z kolan nie wstają
,..

Spidi
4 lat temu

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny .. szkoda chłopa

Ada
4 lat temu

Może teraz sąsiedzi zajmą się Hubertusem,bo to niezły przekręt.

kozerski23
odpowiada  Ada
4 lat temu

Nie rozumiem czym wam on zalazł za skórę? zazdrość jakaś czy chw jaka mentalność ? mieszkam kawałek dalej i nie mam podstaw żeby mi przeszkadzał, nawet z bliska nie widzę problemu, zatrute społeczeństwo z takim podejściem do Niemiec jedźcie tam się odnajdziecie w podpieprzaniu sąsiadów zamiast z nimi rozmawiać jak ludzie a nie odrazu atakować systemem.

jurek
4 lat temu

Jurek G. był super gość żeby mu aby tam do góry było lepiej

iii
odpowiada  jurek
4 lat temu

Prawda super gość. Szkoda że jak komuś to przeszkadzało nie zgłosił tego faktu prędzej a nie po kilku latach. Interes miał legalny, zgłoszony przecież. Więc pozwolenie musiał dostać. Mieszkam troszkę za nim i przez te 10 lat nie czułem ani raz żadnego smrodu.

Janusz
4 lat temu

To ten co handlował paletopojemnikami i wykorzystywał ludzi ?

ten.
4 lat temu

Dziwne interes trwał 10 lat a dopiero po 8 czy 9 latach jakiś mieszkanie go podkablował. Nie szło prędzej.

......
4 lat temu

Serce nie wytrzymało ciśnienie przyszło. A to słynne baniaki chemikalia na pruślińskiej. I co miało zostać ogłoszone po badaniu próbek jakie pobierali jakie to były chemikalia i cisza. I się już nie dowiemy. Kara by nie była taka zła. Co to kasa dla niego i wyrok w zawieszeniu. Ale stres robi swoje. A ile mieszkańców natruł przez te lata. Interes życia przepłacił życiem.

kosa
4 lat temu

Kombinator,ważniak na osiedlu – najarał się oparów,bo dla kasy uprawiał lewiznę,trując sąsiadów – i te inhalacje wysłały go w kosmos ! Dla środowiska zbawienne,amen !

jarek k
4 lat temu

taki hojrak i wykitowal,

123
odpowiada  jarek k
4 lat temu

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku bo nigdy nie wiesz kiedy i co Ciebie spotka …

13
0
Napisz co o tym sądziszx