OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmarł w Sądzie podczas rozprawy

Mężczyzna, który dziś stawił się przed Sądem, dostał zawału serca. Pomimo długiej reanimacji z użyciem defibrylatora znajdującego się na terenie Sądu, nie udało się go uratować.

+

59-letni mężczyzna występował dzisiaj jako oskarżony przed kaliskim Sądem. Podczas rozprawy miał być rozpatrzony jego wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Był on oskarżony o nielegalne składowanie odpadów. Podczas posiedzenia, mężczyzna zasłabł i wtedy rozpoczęła się walka o jego życie.

Przeszkoleni pracownicy kaliskiego Sądu wykorzystali w pierwszych chwilach defibrylator. Dopiero po kilku minutach dotarła na miejsce najpierw karetka z ratownikami, a później z lekarzem. W międzyczasie wezwano do pomocy strażaków. Aż 1,5 godzinna akcja nie przyniosła pozytywnych rezultatów.

Poprzednia reanimacja na terenie kaliskiego sądu miała miejsce w 2015 r.

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
odpowiada  SZEWC BEZ BUTÓW
1 rok temu

Prawda. Też nie daleko mieszkam. Nigdy przez te 10 lat nie było czuć smrodu. Tak jak napisane dopiero jak strażacy wszystko rozkopali czy otwarli nie znam się. Wtedy dopiero śmierdziało. Spoko gość był . Dobry uczynny, pomocny człowiek. Tyle lat to trwało i było ok. Firma legalna, zgłoszona. Ktoś zezwolenie musiał dać. Jestem ciekaw komu dopiero po 10 latach zaczęło od razu śmierdzieć. Podejrzewam i jestem raczej pewien że to nikt z jego ulicy .

SZEWC BEZ BUTÓW
1 rok temu

No i co .Dalej będziecie się znęcać nad zmarłym.Mieszkam w pobliżu i nigdy nie czułem jakiegokolwiek smrodu z nieżyjącego posesji.Smród był dopiero gdy straż przyjechała w kosmonautów kombinezonach.Całe życie człowiek harował,w świątek,piątek.rę3ce miał stale pobrudzone,i ciekawie jak się czuje ten co go podkapował..Dobry,spokojny człowiek,a ile pomyj na Niego już wylano.Mył zbiorniki,i co wytruł pół Ostrowa.Puknijcie sie w te chore czerepy unijne barany.,bo jeszcze nie wiadomo czego się doszukacie.Wstyd,opluwać zmarłego.

Magda
1 rok temu

Powiem tyle ludzie człowiek nie zyje a tu tyle jadu ,ze jak sie czyta te komentarze to sie słabo robi 🙁

Magda
odpowiada  Pojemniki
1 rok temu

Uważaj,bo Ciebie Bóg pokaże jeszcze bardziej….

Tak to ten
odpowiada  henryk
1 rok temu

Tak to ten gość co nas regularnie truł, nie ma kary bez winy.

Pojemniki
1 rok temu

Zatruwał rejon pruslińskiej swoimi pojemnikami z chemią które zlewał do kanalizy i się dorobił sprawiedliwości boskiej takie życie trujesz sąsiadów to Bóg Cię ukarał.

PSYCHIATRA
odpowiada  NiePOKO
1 rok temu

PISOFREMIA DEFECTA!!!

Andrzej B.
1 rok temu

Akurat sądownictwo i prokuratura jest jeszcze z czasów platfusów i dlatego był taki wielki wrzask jak PiS chciał zreformować nadzwyczajną kastę nadludzi …

NiePOKO
1 rok temu

Co dupki z układu POKO? Boicię się? To dobrze! Bójcie się!

Budda Siakjamuni
1 rok temu

Do xxx gościu nie pisz głupot bo skąd wiesz że on poszedł do nieba? A co jeśli nigdy nie wyjdzie z czyścca?

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x