Dzieci podpaliły na targowisku?

W niedzielny wieczór doszło do pożaru kontenera targowego, zlokalizowanego przy ul. Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Z relacji świadka wynika, że podpalenia dokonało kilkoro około 10-letnich dzieci. Na miejsce wezwano straż pożarną, która szybko poradziła sobie z pożarem.

+

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iris
3 lat temu

Za szkody materialne spowodowane przez dzieci odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie .

dd
3 lat temu

dzień wcześniej sprzedali dzieciakom stare cukierki i to jest efekt 🙂

Do Janusz
3 lat temu

I znów to samo piszesz ?.

Janusz (wróciłem z wakacji z Bagdadu)
3 lat temu

Dzieci śmieci… Ze wsi kmiotki ich przywożą, żeby robiły burdy i pili po kontenerach. A potem szkoły nie skończą i zostają wsiokami w polu, budowlańcami lub kierowcami.

Właśnie o to chodzi !

Jak Wy tam w mieście mieszkacie i czym się chwalisz ! Burdy,syf,smród,śmieci – i nie możecie nic zrobić,wieśniaki rządzą – Twoimi komentarzami,to możesz sobie utrzeć…… !

zosia
3 lat temu

Dzieci? jak dla mnie to konkurencja była, albo menele były na papierosku i załatwić swoje fizjologiczne potrzeby.Tam zawsze był ten problem.

js
3 lat temu

No no, widzę, że tutaj same byłe i pewnie jeszcze aktualne aniołki się wpisują. Ubranko, krawacik, sukienka, skrzypce pod pachą lub pianinko w kącie, ą i ę w domu. Czy nikt z Was nigdy nie zrobił żadnej głupoty na wspomnienie której do dziś się rumieni?

racja
odpowiada  js
3 lat temu

Masz rację, każdy coś odwalił, tylko niektórzy udawają teraz świętych.

mnm
3 lat temu

efekty 500 plus i kasty rządzącej

Muszka
3 lat temu

Skrócić wakacje, bo za dlugo się nudzą i głupie pomysły im przychodzą do glowy.

Dzon
3 lat temu

Efekt 500+ patologia ma teraz tyle dzieciaków że nie daje rady upilnowac

Janusz
3 lat temu

Ciekawe kto to był: uczniowie salezjanek? dzieci ze wsi przyjechały sie wyszaleć? czy skrzywdzeni ministranci dali sie ponieść fustracji?

fraszka
odpowiada  Janusz
3 lat temu

,,,,fustracji”

!!! @ Janusz
odpowiada  Janusz
3 lat temu

To dobrze,że wybrali sobie miasto a nie swoją miejscowość ! Wioska rządzi ! Podpalili kontener na bazarze,śmieci z okolicznych wiejskich gmin wożą na Staroprzygodzką i produkują smród dla miasta ! Wylewają gnojówkę i zapach fundują Janusza miastowym ! Powstają nowe kurniki i fermy w pobliżu Ostrowa ! Szambo Wam wybija na ulicach podczas ulewy ! Kontenery przed blokami cuchną jak szambo ! Przyjeżdżają na Piaski walą kupę i siku ! To Twoje miasto pomału zamienia się w slamsy – wieśniaki robią co chcą,nie pracują jeszcze im płacą dotacje z UE ! No i co Januszu ! Coś te Twoje komentarze nie robią na nich wrażenia ! Tak żyjecie mieszczuchy !

26
0
Napisz co o tym sądziszx