OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kandydaci PiS prezentowali się pod restauracją

Pod jedną z restauracji przy ul. Strzeleckiej zaprezentowali się dzisiaj kandydaci “dobrej zmiany”. Na spotkaniu byli obecni Łukasz Mikołajczyk, kandydat do Senatu, a także Piotr Kaleta, Marlena Maląg, Tomasz Ławniczak, Jan Mosiński oraz Jan Dziedziczak. Kandydaci przypomnieli główne założenia Prawa i Sprawiedliwości oraz prezentowali się na tle wyborczego busa.

+

76 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
22
1 rok temu

kasa państwo na minusie 5 mld i nie mozna spiąć

bakteria cd.
1 rok temu

Także w Ostrowie POpapraniec URBANIAK, sprowadził nam smrodliwe odpady z całego powiatu na Staroprzygodzką ! Tak rządzą platfusy,smród,szambo,buta i cynizm – URBANIAK,modelowy przykład ! Nie dopuścić do władzy !

bakteria
1 rok temu

Tam gdzie rządzą POpaprańcy,tam gówna pod dostatkiem ! Teraz Warszawa,przedtem Gdańsk ! Dlatego śmierdzieli trzeba trzymać daleko od władzy !

KOD
odpowiada  buk humor dziczyzna
1 rok temu

Śmierdziele POparańcy to są w Warszawie – nawet szambo nie wytrzymało tego smrodu…i w…ło

Wojciech
1 rok temu

Co Dziedziczak robi w Ostrowie ? Niech się zajmie ściąganiem banerów wyborczych!!!
Obrzucać pomidorami .

kefi
odpowiada  Andrzej B.
1 rok temu

Andrzeju! Pseudofacecu co po burdelach jeżdzą i kKryminaliści co za trawke i włam do starej babci w więzieniu siedzieli nie mają prawa głosu! Każdy kryminalista co seidział w więzieniu powinnien miec odebrane jakiekolwiek prawa! Najwyżej co to to można dać takiemu kryminaliscie mieszkanie 20metrów i praca 1000 mięsiecznie po 12 godzin dzienie! Zero dostępu do alkoholu, fajek, używek a szczególnie zero prawa do głosu! Taki potem uważa się za ganstera bo tyłek w więzieniu wypinał! i uważa się za mega faceta bo po burdelach jeżdzi, prawda jest taka że z burdeli korzystają tylko degeneraci na których żadna porzadna kobieta nie spojrzy!!!!!!!!!!!

Hieronim
1 rok temu

Pochodze z Ostrowa i dziwie sie ze sa tacy w Ostrowie..Wierze w ostrowian i mysle ze ci wiedza co zrobic.

Kris
odpowiada  Drużba
1 rok temu

Ta młoda para ma ponoć razem 100 lat. 40/60 i zgadnijcie czy żonaty mezczyzna ma 60 czy mezatka?

POPIS
odpowiada  Drużba
1 rok temu

Tutaj się większość obrzuca błotem. Zwolennicy PO i PIS, a co z ludzmi którzy nie popierają tej opcji? Ani jednej ani drugiej? Matecka została wystawiona po to żeby wygrał Mikołajczyk. Zero działań i dążenie do kasy. Taka jest dewiza POPISu.

Ja
1 rok temu

Nie myślałem, że w Ostrowie tyłu jest ludzi popierających likwidatorow Polski z PO i spółki. Straszne!!

76
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x