OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie Scenica i Golfa na Wrocławskiej

Przed godziną 14:00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Wrocławska i Armii Krajowej w Ostrowie Wlkp. W kolizji brały udział Renault Scenic oraz Volkswagen Golf. Ze wstępnych relacji wynika, że obaj kierowcy wjechali na skrzyżowanie “na zielonym” świetle. 

+

To kolejna sytuacja, w której kamerka kupiona do auta za nawet 200 zł, zapewniłaby szybkie wskazanie prawdziwego sprawcy. Tymczasem kierowców czeka rozprawa w sądzie.

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Arturo
odpowiada  ....
1 rok temu

A co by było gdyby babcia miała wąsy?

Arturo
1 rok temu

U nas kamery służą do donoszenia w głównej mierze więc lepiej żeby ich nie było w Austrii nie ma i sobie świetnie radzą

Graba
odpowiada  Graba
1 rok temu

Diego sprawdź na miejscu jak jest z tymi światłami Armii Krajowej a wyjazd z Przychodni a później zejdź z .drzewa. to tyle na twoje mądrości

Qw
odpowiada  Graba
1 rok temu

Diego – zanim kogoś obrazisz zastanów się co piszesz. Nikt tu mówi jednoczesnym zielonym na Wrocławskiej i AK. Scenic jest ustawiony jakby wyjeżdżał w prawo od przychodni we Wrocławską. Twierdzenie więc, że obaj kierowcy mieli zielone jest jak najbardziej trafne. Sam w tym miejscu miałem wymuszone pierwszeństwo w podobnej sytuacji wyjeżdżając podobnie jak Scenic.

Jarek
odpowiada  ....
1 rok temu

to jest niemożliwe

Qw
1 rok temu

Pojazdy wyjeżdżające od przychodni maja zielone światło w tym samym momencie, co te jadące od Armii Krajowej – żaden nie ma strzalki zielonej kierunkowej. Zasady pierwszeństwa są więc oczywiste, o czym niektórzy niestety bardzo często zapominają w tym miejscu. Tak jak pisze Graba. Jest to Idealne skrzyżowanie do wymuszenia odszkodowania.

DIEGO
odpowiada  Graba
1 rok temu

Debil, jak na Wrocławskiej i AK może być jednocześnie nadawany zielony sygnał ???!!!
Ewentualnie ktoś zasugerował się tutaj strzałką warunkową, ale to tylko takie gdybanie.
Nie ma możliwości żeby obydwoje mieli zielone.
Jak Ty piszesz o regule prawej strony w sytuacji, gdy są działające światła to dla swojego dobra, a przed wszystkim bezpieczeństwa innych kierowców oddaj prawo jazdy dobrowolnie i wyjdzie to wszystkim na dobre !!!

Graba
odpowiada  xxx
1 rok temu

golf jechał z Armii Krajowej a Reno wyjeżdżało z przychodni !

Graba
1 rok temu

Scenic miał pierwszeństwo bo światło zielone zapala się równocześnie a zasada jest prawa wolna !

Adam
1 rok temu

A może sygnalizacja jest uszkodzona. Ja wczoraj miałem tam identyczną sytuację, jadę wrocławska mam zielone a z AK wyjeżdża samochód zdążyłem troszkę odbić a on zatrzymać bo też byśmy mieli bum…

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x