OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wojna w Platformie Obywatelskiej. Radny Paduch odpłynął

Radny Ostrowa Wlkp. Jakub Paduch wydaje się, że stracił panowanie nad sobą, a wizja większego sukcesu przez rówieśniczkę Milenę Kowalską, spędza mu sen z powiek. Radny Paduch wylał swoją żółć za pośrednictwem twittera. Po chwili otrzymał ripostę od innych sympatyków Platformy Obywatelskiej, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

+

W czwartek opublikowaliśmy list traktujący o nadchodzących wyborach i o tym kto mógłby zostać wystawiony na liście Platformy Obywatelskiej. Wśród trzech nazwisk, pojawiła się także radna Milena Kowalska. I jak można wywnioskować z wypowiedzi radnego Paducha, nienawidzi jej, a co najmniej nie wspiera rówieśniczki, z którą od wielu lat wspólnie działał.

Jakub Paduch napisał:
“Mało aktywna radna usilnie próbuje wejść na listy @Platforma_org. Co robi? W lokalnej szczujni, która nienawidzi Platformy pojawia się list “wyborcy” nawołujący do zmiany pokoleniowej i przypadkiem wymienia ją z nazwiska. Liczę, że @SchetynadlaPO nie umkną takie błazenady.”

Inni aktywiści tej samej partii zaorali go.
Michał Jakubek, członek Młodych Demokratów:
“Nie wiem czy Szanowny Pan Radny doszedł do końca tekstu, czy intelektualne rozwolnienie dopadło Cię już przy pierwszym nazwisku, ale padają tam również inne osobowości ze środowiska PO-KO… I tylko nie wiem czy to zazdrość czy żal, że z Łodzi taka daleka perspektywa”.

Michał Jakubek wypomina Paduchowi, że ten, choć jest radnym Ostrowa Wielkopolskiego, na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie związał się z jedną z łodzianek, ma tam również pracę, a na potrzeby bycia radnym, zakłamuje rzeczywistość, że jednak nadal jest mieszkańcem Ostrowa Wlkp. Szkoda, że się nie pochwalił jak to pełnił funkcję w Sejmie w strukturach partii.

Kolejni z internautów kontynuowali pogrom po radnym Paduchu:
Grzegorz Ryszyński:
“A Pan co? Zazdrosny jesteś że koleżanka ma szansę? Po co podsyfiac? Nie lepiej współpracować?”.

Po tym komentarzu potwierdza się, że radny Paduch to “złote dziecko” posła Jarosława Urbaniaka, który zgodnie z ideą swojego politycznego ojca chrzestnego gotów jest zniszczyć przeciwnika, choćby ten nawet nim nie był.

Bartłomiej Zwolakiewicz:
“Pańskie zachowanie nie przystoi osobie, która piastuje funkcje publiczną, jest żenujące i po prostu chamskie. Nie dośc, że atakuje Pan osobę z własnego środowiska to jeszcze siedzicie, w tych samych ławach podczas sesji. Niech się Pan wstydzi, “Panie” Radny.

65 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nika
1 rok temu

po PIERWSZE kto wybiera te dziecioki na radnych, przecież to jeszcze porządnie nie popracowało i podatku nie zapłaciło.. po DRUGIE ludzie nie mieszkający w Ostrowie nie powinni żerować na tym mieście, to żenujące!

Myslacy
odpowiada  Ostrowiak
1 rok temu

“Złotych dzieci” Pana Posła Urbaniaka jest, a raczej było zdecydowanie więcej… Nie zapominajmy o osobnikach, którzy “przeskoczyli” do .N

Myslacy
odpowiada  Ostrowiak
1 rok temu

Tajemnicą Poliszynela jest, co Pani Radna przegląda tak bardzo ciekawego i z kim się komunikuje podczas Sesji Miasta…

Mich
1 rok temu

Warto by było pisiorom się postawić, ale jak ma się takich wybitnych przedstawicieli, to nic z tego nie będzie. Te nazwiska, które tu padają niczego dla miasta nie zrobiły, Ostrów dzięki nim niczego nie zyskał. Ja tak po ludzku nie lubię Mileny Kowalskiej za to, że niby tak pokazuje jaka to jest miła, jak sie do ludzi po festynach przytula, a na sesjach pokazuje prawdziwe oblicze. Jest bezczelna, okazuję swoją wyższość, do innych radnych odnosi się bez szacunku. Ci radni zostali przez nas wybrani więc może się troche dziewczyno opamiętasz!

1234
odpowiada  M43
1 rok temu

Przypomnę. Prawnik z wyrokiem hahahahha

Niewierzący
1 rok temu

Po trupach byle do koryta

Ciekawy
odpowiada  Mateusz
1 rok temu

Pracuje rękoma czy ustami?

247
1 rok temu

kto tego smarkatego pajaca słucha dzisiaj ? ale kto na niego głosował to dopiero matoł

Antykomunista
odpowiada  Ostrowiak
1 rok temu

Przemo, Milena, Kuba, to jedna i ta sama patologia. Gówniarze zmanipulowani przez opozycję totalną, której wmówiono, że są inteligentnymi, wykształconymi z dużych miast, a reszta, to moherowe berety. Prawda jest inna. To oni są naiwniakami i głąbami, tak jak kiedyś po II wojnie światowej partyjnej socjalistycznej młodzieży wmawiano, że są solą tej ziemi.

Mieszkaniec ul. Kościuszki
1 rok temu

A Kowalska to czasem nie mieszka we Wrocławiu?

65
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x