Wojna w Platformie Obywatelskiej. Radny Paduch odpłynął

Radny Ostrowa Wlkp. Jakub Paduch wydaje się, że stracił panowanie nad sobą, a wizja większego sukcesu przez rówieśniczkę Milenę Kowalską, spędza mu sen z powiek. Radny Paduch wylał swoją żółć za pośrednictwem twittera. Po chwili otrzymał ripostę od innych sympatyków Platformy Obywatelskiej, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

+

W czwartek opublikowaliśmy list traktujący o nadchodzących wyborach i o tym kto mógłby zostać wystawiony na liście Platformy Obywatelskiej. Wśród trzech nazwisk, pojawiła się także radna Milena Kowalska. I jak można wywnioskować z wypowiedzi radnego Paducha, nienawidzi jej, a co najmniej nie wspiera rówieśniczki, z którą od wielu lat wspólnie działał.

Jakub Paduch napisał:
„Mało aktywna radna usilnie próbuje wejść na listy @Platforma_org. Co robi? W lokalnej szczujni, która nienawidzi Platformy pojawia się list „wyborcy” nawołujący do zmiany pokoleniowej i przypadkiem wymienia ją z nazwiska. Liczę, że @SchetynadlaPO nie umkną takie błazenady.”

Inni aktywiści tej samej partii zaorali go.
Michał Jakubek, członek Młodych Demokratów:
„Nie wiem czy Szanowny Pan Radny doszedł do końca tekstu, czy intelektualne rozwolnienie dopadło Cię już przy pierwszym nazwisku, ale padają tam również inne osobowości ze środowiska PO-KO… I tylko nie wiem czy to zazdrość czy żal, że z Łodzi taka daleka perspektywa”.

Michał Jakubek wypomina Paduchowi, że ten, choć jest radnym Ostrowa Wielkopolskiego, na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie związał się z jedną z łodzianek, ma tam również pracę, a na potrzeby bycia radnym, zakłamuje rzeczywistość, że jednak nadal jest mieszkańcem Ostrowa Wlkp. Szkoda, że się nie pochwalił jak to pełnił funkcję w Sejmie w strukturach partii.

Kolejni z internautów kontynuowali pogrom po radnym Paduchu:
Grzegorz Ryszyński:
„A Pan co? Zazdrosny jesteś że koleżanka ma szansę? Po co podsyfiac? Nie lepiej współpracować?”.

Po tym komentarzu potwierdza się, że radny Paduch to „złote dziecko” posła Jarosława Urbaniaka, który zgodnie z ideą swojego politycznego ojca chrzestnego gotów jest zniszczyć przeciwnika, choćby ten nawet nim nie był.

CZYTAJ  Ostrowianin wpadł ze sporą liczbą narkotyków

Bartłomiej Zwolakiewicz:
„Pańskie zachowanie nie przystoi osobie, która piastuje funkcje publiczną, jest żenujące i po prostu chamskie. Nie dośc, że atakuje Pan osobę z własnego środowiska to jeszcze siedzicie, w tych samych ławach podczas sesji. Niech się Pan wstydzi, „Panie” Radny.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nika
4 lat temu

po PIERWSZE kto wybiera te dziecioki na radnych, przecież to jeszcze porządnie nie popracowało i podatku nie zapłaciło.. po DRUGIE ludzie nie mieszkający w Ostrowie nie powinni żerować na tym mieście, to żenujące!

Mich
4 lat temu

Warto by było pisiorom się postawić, ale jak ma się takich wybitnych przedstawicieli, to nic z tego nie będzie. Te nazwiska, które tu padają niczego dla miasta nie zrobiły, Ostrów dzięki nim niczego nie zyskał. Ja tak po ludzku nie lubię Mileny Kowalskiej za to, że niby tak pokazuje jaka to jest miła, jak sie do ludzi po festynach przytula, a na sesjach pokazuje prawdziwe oblicze. Jest bezczelna, okazuję swoją wyższość, do innych radnych odnosi się bez szacunku. Ci radni zostali przez nas wybrani więc może się troche dziewczyno opamiętasz!

Niewierzący
4 lat temu

Po trupach byle do koryta

247
4 lat temu

kto tego smarkatego pajaca słucha dzisiaj ? ale kto na niego głosował to dopiero matoł

65
0
Napisz co o tym sądziszx