Wojna w Platformie Obywatelskiej. Radny Paduch odpłynął

Radny Ostrowa Wlkp. Jakub Paduch wydaje się, że stracił panowanie nad sobą, a wizja większego sukcesu przez rówieśniczkę Milenę Kowalską, spędza mu sen z powiek. Radny Paduch wylał swoją żółć za pośrednictwem twittera. Po chwili otrzymał ripostę od innych sympatyków Platformy Obywatelskiej, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

+

W czwartek opublikowaliśmy list traktujący o nadchodzących wyborach i o tym kto mógłby zostać wystawiony na liście Platformy Obywatelskiej. Wśród trzech nazwisk, pojawiła się także radna Milena Kowalska. I jak można wywnioskować z wypowiedzi radnego Paducha, nienawidzi jej, a co najmniej nie wspiera rówieśniczki, z którą od wielu lat wspólnie działał.

Jakub Paduch napisał:
„Mało aktywna radna usilnie próbuje wejść na listy @Platforma_org. Co robi? W lokalnej szczujni, która nienawidzi Platformy pojawia się list „wyborcy” nawołujący do zmiany pokoleniowej i przypadkiem wymienia ją z nazwiska. Liczę, że @SchetynadlaPO nie umkną takie błazenady.”

Inni aktywiści tej samej partii zaorali go.
Michał Jakubek, członek Młodych Demokratów:
„Nie wiem czy Szanowny Pan Radny doszedł do końca tekstu, czy intelektualne rozwolnienie dopadło Cię już przy pierwszym nazwisku, ale padają tam również inne osobowości ze środowiska PO-KO… I tylko nie wiem czy to zazdrość czy żal, że z Łodzi taka daleka perspektywa”.

Michał Jakubek wypomina Paduchowi, że ten, choć jest radnym Ostrowa Wielkopolskiego, na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie związał się z jedną z łodzianek, ma tam również pracę, a na potrzeby bycia radnym, zakłamuje rzeczywistość, że jednak nadal jest mieszkańcem Ostrowa Wlkp. Szkoda, że się nie pochwalił jak to pełnił funkcję w Sejmie w strukturach partii.

Kolejni z internautów kontynuowali pogrom po radnym Paduchu:
Grzegorz Ryszyński:
„A Pan co? Zazdrosny jesteś że koleżanka ma szansę? Po co podsyfiac? Nie lepiej współpracować?”.

Po tym komentarzu potwierdza się, że radny Paduch to „złote dziecko” posła Jarosława Urbaniaka, który zgodnie z ideą swojego politycznego ojca chrzestnego gotów jest zniszczyć przeciwnika, choćby ten nawet nim nie był.

CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)

Bartłomiej Zwolakiewicz:
„Pańskie zachowanie nie przystoi osobie, która piastuje funkcje publiczną, jest żenujące i po prostu chamskie. Nie dośc, że atakuje Pan osobę z własnego środowiska to jeszcze siedzicie, w tych samych ławach podczas sesji. Niech się Pan wstydzi, „Panie” Radny.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator
4 lat temu

Paduch z Kornaszewskim wnoszą wiele w obrady R.M. Ten pierwszy porusza problem poręczy w ubikacjach, a ten drugi o złym spadzie posadzki w umywalni.

do obsrywatora
odpowiada  Obserwator
4 lat temu

Masz prawie rację. Prawie to jednak jest różnica, prawda? Paduch porusza ważny problem dla niepełnosprawnych, a Kornaszewski fakt, że dopiero po jego kilku publicznych pytaniach, udało się po dwóch latach usunąć wady na miejskim basenie. Niby to samo, a jednak nie to samo, prawda obsrywatorze?

Wojtek
odpowiada  Obserwator
4 lat temu

Weź chłopie na wstrzymanie bo ci żyłka pęknie prawda jest że Milena Kowalska ma rozbujane ambicje i z tego się to bierze. Urbaniak był dobrym prezydentem jest dobrym posłem (pamietam, ze Wozny byl poslem niemym w odroznieniu od Urbaniaka) czas Kowalskiej jeszcze przyjdzie może a może nie bo przecież nie o ambicje chodzi. Nie o to żeby każdemu wchodzić w tyłek robić festiwal miłości czym trochę podobna jest do PiS ale o rzetelną robotę

Wojtek
4 lat temu

Ten dzieciak ma tyle samo lat co Milena Kowalska która owszem w pierwszej kadencji była bardzo aktywna radna ale w drugiej obrosła w piórka i aktywności już nie widać no chyba że na Fejsie Zastanówcie się co piszecie bo-portal na którym sie znalazl tekst o wymianie pokoleniowej zawsze łagodnie obchodzi się z Kowalską co może o czymś świadczyć. Ja tam poducha lubię bo zawsze jest przygotowany do sesji w odróżnieniu od wielu innych radnych

M43
4 lat temu

Ten dzieciak powinien siedzieć jeszcze b.długo w szkolnej ławce.Działacze Ostrowskiej platformy powinni się mocno i szybko zastanowić czy warto/powinni wystawiać do poważnej polityki takie dzieci?Przecież dla PO powodem do dumy to raczej nie jest?Dzieciak bez zastanowienia wywołuje w radzie miasta (publicznie) nie uzasadnione konflikty po to by „zaistnieć”?

M34
odpowiada  M43
4 lat temu

Ten „dzieciak” jest wykształconym prawnikiem, mocno zaangażowanym w sprawy miasta, sukcesywnie zdobywającym także doświadczenie polityczne bez drogi na skróty. A „dorosła” pani Milena ostatnimi czasy zamieszcza coraz więcej materiałów z działalności politycznej poza Ostrowem, z wakacji zagranicznych, a jej przyjaciele podobno ostro zabiegają o to by została jak nie kandydatką do sejmiku, parlamentu europejskiego to chociaż sejmu. Jedno jest pewne- obrońców nie potrzebuje, wie czego chce i konsekwentnie do tego dąży.

niezadowolony wyborca po
odpowiada  M43
4 lat temu

Ten „dzieciak” jest wykształconym prawnikiem, który nie zdał egzaminu na aplikację za pierwszym razem haha, taki z niego wielki prawniczek a doświadczenie polityczne zdobywa całe życie bedac na garnuszku matki partii. „Dorosła” pani Milena przynajmniej ma sukcesy naukowe i zawodowe, a coraz więcej materiałów z działalności politycznej świadczy tylko o wszechstronności Kowalskiej….na pewno byłaby lepszą kandydatką do sejmiku i parlamentu europejskiego niż pani Drozd która nie potrafiła nawet wygrać z nikomu nieznanym gościem z Przygodzic mając biorące miejsce!!!!!! Żenada!!!!! Potrzebna jest zmiana pokoleniowa, bo inaczej pisiory będa rządzić nami jeszcze długo!

do M34
odpowiada  M43
4 lat temu

gosc powyzej zgasil cie jak peta

1234
odpowiada  M43
4 lat temu

Przypomnę. Prawnik z wyrokiem hahahahha

Jacek
4 lat temu

Chwileczkę! A kto to jest ten paduch? to ktos wazny?

olo
4 lat temu

Panie radny mniej niż zero

jazzi
4 lat temu

Ryjek ma jak zły prosiaczek 🙂

Wacuś - tak trzymać !
4 lat temu

Jak pięknie ! Jak najwięcej kłótni w szeregach PO i także z koalicjantami – rozpad się zaczyna,ha,ha,ha ! PiS za tydzień ogłosi listę kandydatów,będą w regionach już znani i rozpoczną spotkania z wyborcami a ,,platfusy,, biorą się za łby o miejsca na listach ! A wyborcy PO ogłupiali, nie mają pojęcia kto,gdzie,kiedy i z jakiego jest ugrupowania kandydat ! A im poźniej kandydaci zostaną ogłoszeni,tym mniej spotkań z wyborcami I jeszcze ? A gdzie KODeraści,zawsze głośni,jeździli na spotkania PiS – po wyborach przegranych do PE,podkulili ogony i skowyczą w zaciszu,bo się ośmieszyli i nic to nie dało,,pisiory wygrały 7 punktami ! Zresztą co wymagać od lidera, przygłąba Schetyny,co przergrał pod rząd 5 poprzednich wyborów a do PE wprowadził 5 Komuchów PZPR partii SLD nie będącej w Sejmie i bez dotacji oraz 3 kandydatów z PSL,partii kiedyś związanej z SLD, poniżej progu i z długami ! Czyli sfinansował im kampanię wyborczą,pozbawiając 8 członków swojej partii PO – mandatu do Brukseli ! Taki z niego dobroczyńca charytatywny ! Ha,ha,ha ! A teraz kolesie z PSL i SlLD pokazali mi ,,środkowy palec,, !@

D
4 lat temu

Pis niech wydaje nasze piebiadE
500zl a wystko w gore g

Maryla
4 lat temu

Ja na PO nie glosuje i nie mam zamiaru to oszolomy ale nie podoba mi sie wyciaganie rodziców co gdzie i co robią dobrze że nie kradnie , zabija i nie handluje tym i owym DO MATEUSZA NAPISZ CO TY I TWOJA RODZINA ROBI a ze Paduch jest butny to inna sprawa

po
4 lat temu

PO zrobiło sobie w naszym mieście taką renomę,że na pewno na nich nie zagłosuję w najbliższych wyborach,na PiS też zdecydowanie nie.To zasługa p.Urbaniaka,Palucha,Kornaszewskiego.

65
0
Napisz co o tym sądziszx