Wojna w Platformie Obywatelskiej. Radny Paduch odpłynął

Radny Ostrowa Wlkp. Jakub Paduch wydaje się, że stracił panowanie nad sobą, a wizja większego sukcesu przez rówieśniczkę Milenę Kowalską, spędza mu sen z powiek. Radny Paduch wylał swoją żółć za pośrednictwem twittera. Po chwili otrzymał ripostę od innych sympatyków Platformy Obywatelskiej, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki.

+

W czwartek opublikowaliśmy list traktujący o nadchodzących wyborach i o tym kto mógłby zostać wystawiony na liście Platformy Obywatelskiej. Wśród trzech nazwisk, pojawiła się także radna Milena Kowalska. I jak można wywnioskować z wypowiedzi radnego Paducha, nienawidzi jej, a co najmniej nie wspiera rówieśniczki, z którą od wielu lat wspólnie działał.

Jakub Paduch napisał:
„Mało aktywna radna usilnie próbuje wejść na listy @Platforma_org. Co robi? W lokalnej szczujni, która nienawidzi Platformy pojawia się list „wyborcy” nawołujący do zmiany pokoleniowej i przypadkiem wymienia ją z nazwiska. Liczę, że @SchetynadlaPO nie umkną takie błazenady.”

Inni aktywiści tej samej partii zaorali go.
Michał Jakubek, członek Młodych Demokratów:
„Nie wiem czy Szanowny Pan Radny doszedł do końca tekstu, czy intelektualne rozwolnienie dopadło Cię już przy pierwszym nazwisku, ale padają tam również inne osobowości ze środowiska PO-KO… I tylko nie wiem czy to zazdrość czy żal, że z Łodzi taka daleka perspektywa”.

Michał Jakubek wypomina Paduchowi, że ten, choć jest radnym Ostrowa Wielkopolskiego, na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie związał się z jedną z łodzianek, ma tam również pracę, a na potrzeby bycia radnym, zakłamuje rzeczywistość, że jednak nadal jest mieszkańcem Ostrowa Wlkp. Szkoda, że się nie pochwalił jak to pełnił funkcję w Sejmie w strukturach partii.

Kolejni z internautów kontynuowali pogrom po radnym Paduchu:
Grzegorz Ryszyński:
„A Pan co? Zazdrosny jesteś że koleżanka ma szansę? Po co podsyfiac? Nie lepiej współpracować?”.

Po tym komentarzu potwierdza się, że radny Paduch to „złote dziecko” posła Jarosława Urbaniaka, który zgodnie z ideą swojego politycznego ojca chrzestnego gotów jest zniszczyć przeciwnika, choćby ten nawet nim nie był.

CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)

Bartłomiej Zwolakiewicz:
„Pańskie zachowanie nie przystoi osobie, która piastuje funkcje publiczną, jest żenujące i po prostu chamskie. Nie dośc, że atakuje Pan osobę z własnego środowiska to jeszcze siedzicie, w tych samych ławach podczas sesji. Niech się Pan wstydzi, „Panie” Radny.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec ul. Kościuszki
4 lat temu

A Kowalska to czasem nie mieszka we Wrocławiu?

Grzesiek co worek piasku niesie
4 lat temu

Nie dosyć ze koleżankę obraża to jeszcze na innych radnych donosi kapuś byle co gada byle istnieć skoro mieszka poza ostrowem niech odda mandat a wogole jestem ciekawy gdzie płaci podatki pewnie w Łodzi i czy jest zgłoszony do ustawy śmieciowej i gdzie

Ostrowiak
4 lat temu

Przemo Krysztofiak też był,, złotym dzieckiem ” Urbaniaka dopóki mu nie zagrazal. Jak tylko zaczął wbijać się na niepodległość od razu dostał w łeb. Tak też jest z Milenka i będzie z Paduchem dopóki będzie Urbaniak.

Antykomunista
odpowiada  Ostrowiak
4 lat temu

Przemo, Milena, Kuba, to jedna i ta sama patologia. Gówniarze zmanipulowani przez opozycję totalną, której wmówiono, że są inteligentnymi, wykształconymi z dużych miast, a reszta, to moherowe berety. Prawda jest inna. To oni są naiwniakami i głąbami, tak jak kiedyś po II wojnie światowej partyjnej socjalistycznej młodzieży wmawiano, że są solą tej ziemi.

Myslacy
odpowiada  Ostrowiak
4 lat temu

„Złotych dzieci” Pana Posła Urbaniaka jest, a raczej było zdecydowanie więcej… Nie zapominajmy o osobnikach, którzy „przeskoczyli” do .N

M.
4 lat temu

Kuba. Rób tak dalej, czekaj końca. Popłyniesz razem z Urbaniakiem. Jesteście po jednych pieniądzach.

111
4 lat temu

tutaj kilku mniej troli ale i tak dużo tych samych hejterów sfrustrowane barany

,,Kolega,,
4 lat temu

No niestety zawsze byłeś pustakiem, który wchodził w du.. tam gdzie byla korzyść.. Najlepiej podje.ać – Twój odwieczny sposób na życie..

olo
4 lat temu

Milena jest git

Crampers
4 lat temu

Może jeszcze na wszystkich drogach zrobi śpiących policjantów i będzie git.

Ostrowiak
4 lat temu

Kubuś. Od dawna szukałeś guza. I go masz. Najlepiej gdybyś oddał mandat radnego. Milena ma jednak klasę. A ty Jej nie dorastasz do pięt.

Falo
odpowiada  Ostrowiak
4 lat temu

Kowalska i klasa? Chyba nie oglądałeś rady miejskiej. Siedzenie z telefonem nonstop, przerywanie i przekrzykiwanie innych.

Myslacy
odpowiada  Ostrowiak
4 lat temu

Tajemnicą Poliszynela jest, co Pani Radna przegląda tak bardzo ciekawego i z kim się komunikuje podczas Sesji Miasta…

Taka prawda
4 lat temu

Jak widać platfusy gniją od środka. POzostał im POstkomunistyczny śmietnik.

pisior
odpowiada  Taka prawda
4 lat temu

Ten gnilny smród już widać po komentarzach – kiedyś pod takim artykułem był gorący dyskurs,zwłaszcza zwolenników PO. Teraz tylko 40 komentarzy,co oznacza,że i wyborcy PO, olali liderów PO po ostatnich wyczynach do PE ! A KODeraści zupełnie poszli w kanał !

65
0
Napisz co o tym sądziszx