Ostrowianin 40 dni głodował

Udostępnij
Tweet

19 lipca o godz. 20.00 (Mała Scena OCK) mieszkańcy podążą Śladami Ostrowskich Globtroterów, prosto na bajeczne Filipiny. Gościem Agnieszki Janowskiej będzie Krzysztof Fabijański. Czy można przez czterdzieści dni pić tylko wodę? Dlaczego od tysiącleci praktykuje się długotrwałe posty i jak wpływają one na organizm? O niekonwencjonalnych metodach oczyszczania ciała, duszy i umysłu; tańszych i skuteczniejszych niż medycyna tradycyjna opowie zapalony podróżnik po wszystkich kontynentach, trener i entuzjasta zdrowego stylu życia w zgodzie z Naturą – Krzysztof Fabijański.

+

Wybierzemy się razem z nim w długą wyprawę na drugą półkulę, odwiedzimy egzotyczne Filipiny, poznamy blaski i cienie biednego, zniszczonego przez setki lat kolonizacji wyspiarskiego kraju, w którym tajfuny, trzęsienia ziemi i dewastacja przyrody przez człowieka kontrastują z przepięknymi naturalnymi plażami, kokosowymi palmami, krystalicznie czystą wodą i rajskimi widokami jak z photoshopa.

Śladami Ostrowskich Globtroterów to cykl spotkań podróżniczych organizowanych przez Agnieszkę Janowską/Montownie Kreatywną, odbywających się raz w miesiącu od 2012 roku. Bohaterami spotkań są ludzie z sąsiedztwa, pełnij pasji i miłości do poznawania Świata. Razem z nimi mieliśmy okazję być w najodleglejszych zakątkach Ziemi. Przemierzaliśmy bezdroża Syberii, zdobywaliśmy góry Tien Szan’u, pływaliśmy Batorym po Atlantyku, zwiedzaliśmy wyspę Hokkaido, w Afryce fotografowaliśmy pingwiny, a na Rapa Nui oglądaliśmy zaćmienie słońca. Prelekcje przez lata, zgromadziły ponad pięć tysięcy gości, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie.

Jeżeli chcesz wziąć udział w projekcie i opowiedzieć o swojej pasji lub wyprawie zgłoś się do organizatorów spotkania – Agnieszki Janowskiej/Montownia Kreatywna

Termin spotkania: 19 lipca 2019r., godz. 20.00, Ostrowskie Centrum Kultury ul. Wolności 2 Ostrów Wielkopolski.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SUZUKI
4 lat temu

To jest chłopiec z plakatu wyborczego ?

Zdrajca
4 lat temu

Czy to ten co uciekł od rodziny i dzieci????

Magda
4 lat temu

Jakby to gówniarz wyrabiał to by można było jeszcze wybaczyć ale to stary koń z tego gościa już jest i rozumu za grosz

cvb
4 lat temu

gosciu powinien udac sie w trybie pilnym do lekarza seprcjalisty na glowę a nie na Filipiny

oo
4 lat temu

Teraz niech wypowie się lekarz,co stało bądż za chwilę stanie się z jego jelitami! A skoro w Afryce widział pingwiny to czajnik też już poryło!

Do Janusz
4 lat temu

I J.polskiego nauczyć się porządnie

Ulo
4 lat temu

I zaś zaczął źreć

McJ
4 lat temu

40 dni głodował?
To teraz może śmiało jechać na obiad do mojej babci – po kilku 'dokładkach’ wróci mu apetyt.

janusz
4 lat temu

co za gupota! w domu siedziedź, rodziny pilnowadź i do Kościoła chodzić! a nie jakieś filipiny! nie ma nic waszniejszego nisz dobre żarełko. najwaszniejsze to dobsze sie najeźdź: goloneczka, jakaś biała kiełbaska, rosołek, ziemniaczki, bigosik, kurczaczek i gorzauka na dobre trawienie

senior1
odpowiada  janusz
4 lat temu

Czy czytałeś co napisałeś? Tak serio to w Indiach stał facet na jednej nodze na słupie trzy miesiące, nic nie jadł i nie pił.

10
0
Napisz co o tym sądziszx