„Nowy” poseł Piotr Walkowski otworzył biuro na koniec kadencji

Jesienią mają odbyć się wybory parlamentarne. Ponieważ Andżelika Możdżanowska, startująca w poprzednich wyborach z list PSL-u, została eurodeputowaną, na jej miejsce do Sejmu wskoczył Piotr Walkowski z Wysocka Wielkiego. PSL postanowił skorzystać z prawa i otworzył na co najmniej kilka miesięcy biuro poselskie. W przypadku reelekcji, biuro zostanie na kolejne kilka lat.

+

Biuro znajduje się w podwórzu kamienicy przy ul. Wrocławskiej 18 w Ostrowie Wielkopolskim. Na uroczystość przybył Władysław Kosiniak – Kamysz, prezes PSL. Wcześniej, co miłe, odwiedził byłego posła Józefa Gruszkę z Kwiatkowa. Ten w 2005 roku doznał wylewu i z uwagi na stan zdrowia, zmuszony był zaprzestać aktywności publicznej.

Prezes PSL mówił iż wspólny start całej opozycji nie wchodzi w grę i należy wyciągnąć wnioski z niedobrego wyniku koalicji do Europarlamentu. Ludowcy chcą stworzyć własne listy skupiające środowiska centroprawicowe.

Po otwarciu biura, odbyło się spotkanie z mieszkańcami w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim. Tam przedstawiciele PSL-u odpowiadali na pytania.

POLECANE NEWSY

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiok
3 lat temu

Miller, Cimoszewicz, Walkowski, Belka i Kopacz ta co opowiadała o przekopaniu na metr głębokości ziemi w Smoleńsku ulubienica Przemka Krysztofiaka. Gratuluję wyborcom z wielkopolski.

M43
odpowiada  Ostrowiok
3 lat temu

A ja Ci gratuluję buca / spadachroniarza z drugiego krańca kraju.

Kończynka
3 lat temu

A grochówka była?

Ostrowiak
3 lat temu

OBROTOWI w akcji. Kiedy to się wreszcie skończy. Może po tych wyborach.

223
3 lat temu

Walkowski to taki sługa za srebrniki, poseł tylko do odbierania diety poselskiej, oby ludzie nie głosowali na niego w Pazdzierniku

Ramzes
3 lat temu

Nalezy się !

wkurzony na PSL
3 lat temu

Trzeba na niego twardo nie głosować,bo może się prześlizgnąć – nie ma Możdżanowskiej. Chociaż z Grzybem nie ma szans ! Niektórzy rolnicy durni,głosują bez zastanowienia a potem zawiedzeni blokują drogi ! I narażają się na kpiny,typu ,,buraki,,bo nawet głosować rozsądnie nie potrafią a potem skamlą ! Walkowski OUT ! WYPAD !

hania
3 lat temu

cała rodzina pasozytow, syn itop, tylko na kase lecą, on jest falszywym i zona tak samo, maja majatki,

Do123
3 lat temu

Przykro mi że twój umysł nie pozwala zrozumieć mojej puenty. Współczuję bliskim.

Alf
3 lat temu

Otworzył bo inaczej by kasa przepadła ha ha ha ha ,a tak cos skapnie do kieszonki…

O kur..... a
3 lat temu

Stary cwaniak opasly

27
0
Napisz co o tym sądziszx