Zderzenie 3 aut w Ociążu. 1 osoba ranna

Udostępnij
Tweet

O godzinie 11:00 doszło do zderzenia 3 aut na trasie Ostrów Wlkp. – Kalisz. Wypadek miał miejsce w Ociążu. Jedna osoba jest poszkodowana i uskarża się na ból głowy i klatki piersiowej. Jeden pas drogi jest zablokowany. Wszyscy są trzeźwi.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nyp
5 lat temu

ja tam cisne ladnie, a w tym ociazu sie wleka

mariano
5 lat temu

Ludziska za wcześnie przesiedli się z furmanek i wozów i z gnojem do samochodów i tego skutki obserwujemy codziennie szkoda że policja tego nie widzi … co się dzieje na drogach tego nieszczęsnego kraju woła o pomstę do nieba …

audi
odpowiada  mariano
5 lat temu

masz ładnie nasrane we łbie,,,,

Ignacy
5 lat temu

Najgorsze to są robole z Com 40 heja byle kartę robolka odbić to pchają się na trzeciego… Fizyczne zyeby

Aaaa
5 lat temu

Gdyby w wypadku uczestniczyło BMW to w tytule na pewno byłaby wzmianka…… A,że nie ma to o markach cisza ?

Alek
odpowiada  Aaaa
5 lat temu

Po raz pierwszy w tym roku mamy w powiecie wypadek z udziałem Mitsubishi i Suzuki zaś Bmw uczestniczy w nich tak ze 2-3 razy w tygodniu. Fakt że bawarka jest autem dla ludu ale bez przesady. Opli, Mercedesów czy Skód też jest dużo a jednak wypadków z ich udziałem jest sporo mniej. Tylko ciągle te Bmw, Vw, Audi i Peugeoty…

Sir Rydzyko
5 lat temu

Najlepsi są wyjeżdżający z komfortu i rano i po południu, jadą jak zombie, tylko oni jak chomiki w kołowrotku nakręceni, z drugiej strony droga krajowa z jednym pasem, absurd sięga zenitu, a najlepsze są L w godzinach 6.50-7.15 zanrożą cały sens obwodnicy cebularzy. Zaorać to w pizdu i już lepiej zrobić więcej kolei w życiowych godzinach.

Wszyscy są trzeźwi.
5 lat temu

Widac juz Sama redakcja CHce ubiec glupiego drivera

Lividium
5 lat temu

Często jeżdżę na odcinku Ostrów -Kalisz nie jedno krotnie musiałem uciekać na lewą stronę z powodu wymijania na podwójnej ciągłej i na trzeciego . Natomiast z całą świadomością tego co pisze to obwodnica Skalmierzyc klasyfikuje się do Need for speed , na tym odcinku gdyby częściej był nie oznakowany wóz nie koniecznie BMW bo wielu zna to auto ,to bloczek mandatowy w jeden dzień .Pozdrowienia dla poganiaczy światłami, posiadaczy praw jazdy z uprawnieniami do jazdy na trzeciego . Na tym odcinku obowiązuje 90km/h a nie zadna ( S)

1
odpowiada  Lividium
5 lat temu

Na spacer to do parku.

1
odpowiada  Lividium
5 lat temu

Dokładnie, wyścigi do Kalisza, a później stoi taki jeden z drugim na światłach koło Castoramy, ale co pojechał szybciej to jego …
Roboli z COM powinni tan codziennie gonić bo zarówno rano jak i popołudniu wyprzedzają wszystko i wszędzie żeby w Ociążu skręcić i odbić kartę przed kolegami.

Do Lividium
odpowiada  Lividium
5 lat temu

Czego Ty oczekujesz … Przecież kmioty nie znają przepisów, a przede wszystkim kultury jazdy . Rzadko który wie, co to droga typu (S ) , a autostradą ani w Polsce , ani w Niemczech czy we Francji nigdy nie jechał. Nie ma czego wymagać od prostych ludzi .

driver deniro
5 lat temu

zastanawiające, trzeba by to głębiej przeanalizować. Czyżby w żyłach zamiast krwi płynął spirytus tego nie wiemy. Obstawiam, że na 99% był nabzdryngolony i z obawy przed konsekwencjami wynikającymi z kodeksu karnego ulotnił się z miejsca zdarzenia.

Muszka
odpowiada  driver deniro
5 lat temu

Przecież napisano, ze wszyscy pijani.

Andy
5 lat temu

Na trasie pomiędzy Ostrowem a Odolanowem o 10:40 też ktoś wyleciał z trasy (na zakręcie przed Tarchałami). Deszczyk, który pada, nie zmył nawierzchni. Zrobiło się ślisko! Uważajmy.

15
0
Napisz co o tym sądziszx