Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Ostrów

Udostępnij
Tweet

Kancelaria Prezydenta RP Andrzeja Dudy zapowiedziała wizytę w powiecie ostrowskim oraz krotoszyńskim. Krótka wizyta ma być w ramach planu odwiedzenia wszystkich powiatów w Polsce. Do wizyty ma dojść 24 czerwca. Szczegóły wizyty są ustalne. Co chcielibyście, żeby Prezydent RP zobaczył?

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Jeden ze zmarłych policjantów pochodził z sąsiedniego powiatu
Subskrybuj
Powiadom o

130 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jurek
4 lat temu

Panie Prezydencie jeśli pan przyjedzie do Ostrowa to proszę się zainteresować i odwiedzić firme kolejową EKK Wagon tam jest Prezesem pan CHLEBOWSKI .Więcej tego tematu nie będę rozszerzać i komentować . Dowie się pan na miejscu od pracowników tej firmy jak wygląda tama praca i otrzymywanie pensji.

4 lat temu

Brawo w końcu Prezydent w naszym powiecie..
Zapraszamy!
Chętnie poradę na spotkanie z PAD i polecam to wszystkim !

Osw
4 lat temu

O ktorej bedzie w ostrowie i gdzie go bedzie mozna zobaczyc fara antoni pawel czy rynek

Wiking
4 lat temu

Przyjeżdża zwykła marionetka impotenta który rządzi sobie po cichu krajem z drugiego rzędu bo tak najwygodniej reprezentuje partie która twierdzi że jak ktoś nie głosuję na PIS to jest komuchem, Niemcem chociaż ani z jednymi ani z drugimi nie ma nic wspólnego , wmawiając ludziom że PiS jest jedyna słuszna droga ( przez 50 lat prawie mówili inni że jedyną drogą jest przyjaźń ze związkiem radzieckim ) nie jestem za PO ale ci to już przejęli na całego to są zwykłe przekupnik bo przekupują biedotę polska dla których 500zl to jest szczyt chyba marzeń i tym mają ich głos w kieszeni ! Nie wiem czy tych dzieci będzie tylu w gospodarce potrzebnych jak do 2050 roku prawie wszystko mają maszyny robić więc to jest tak liczy się tu i teraz byle być u władzy a co będzie za 20,30 lat się już liczy ….

Karolo
odpowiada  Wiking
4 lat temu

Tych dzieci nie będzie, bo to nie działa tak jak sobie to pisaczki wymyśliły i to już wiadomo z danych statystycznych. Trochę tam działa, ale tak naprawdę to za mało, żeby pokryło lukę demograficzną w naszym społeczeństwie.
Tak naprawdę największym beneficjentem tego działania jest koncern Jeronimo Martins – właściciel Biedronki i tym podobne firmy prywatne, bo to tam młode mamusie, które dostając dofinansowanie olały pracę i zostały z dzieciakami w domu chodzą te pieniądze wydawać, na żarcie i zabawki. A zatem jak to ktoś ładnie powiedział mamy sytuację, w której Kowalski dostaje do rączki pieniądze, które nie wzmacniają systemu jako takiego, nie tworzą państwa faktycznego, które miało wyprzeć dziadowskie „państwo teoretyczne” o którym mówił B.Sienkiewicz, tylko są przeznaczane np. na prywatne korepetycje dla ucznia, który nie zrozumiał materiału ze szkoły wyłożonego przez słabo opłacanego nauczyciela, który jest słabo opłacany, bo pieniądze publiczne muszą iść bezpośrednio do ręki wyborcy, aby klika mogła utrzymać się przy władzy i tak w kółko i dotyczy to innych dziedzin. Zatem PiS nie tworzy żadnego państwa opiekuńczego, faktycznego takiego jak na zachodzie robi to np. socjaldemokracja, która mówi – owszem wysokie podatki, ale za to dobra jakość usług publicznych dostępnych dla wszystkich, w tym biedniejszych warstw (dobrze wyposażone i prowadzone przez rozsądnie opłacanych, docenianych pracowników przedszkola, szkoły, żłobki, służba zdrowia, urzędy itp.), tylko jest to system czysto populistyczny, obliczony na utrzymanie się tej kliki przy władzy przez kupno elektoratu,takiego „ambitnego” jak jeden z autorów wpisów poniżej, czyli typa, który dawniej pracował na stacji benzynowej i było mu źle, a teraz mu się poprawiło i jest tak wspaniale i dobrze jest socjal, jest wszystko, „paaanie czego więcej chcieć?.

...
4 lat temu

Mam nadzieje, że jednak wizyta się nie uda. Temu Panu już dziękujemy, wstydu tylko przyniósł Polsce, nic poza tym

niki
odpowiada  ...
4 lat temu

tak, tak NAJLEPSZY – SZOGUN ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!

130
0
Napisz co o tym sądziszx